Jak zdobyć EMP Breakable w Fortnite

Fortnite wprowadził nowy przedmiot wraz z aktualizacją w Rozdziale 4 Sezonu 4 i jest to długo oczekiwany EMP Łamacz Tarczy, widoczny w kinowym zwiastunie najnowszego sezonu. Pomimo nagłego wydania przedmiotu, jest on dość dostępny w grze. Oto praktyczny przewodnik, jak go zdobyć.

Broń jednorazowa, dzięki której gra będzie ciekawsza

Stale rozwijająca się gra Battle Royale w Fortnite regularnie dodaje nowe funkcje rozgrywki, dzięki czemu rozgrywka jest jeszcze ciekawsza. Broń miotana to jedna z najbardziej ekscytujących funkcji, które społeczność uwielbia.

Dodanie tych przedmiotów sprawiło, że pole bitwy w Fortnite stało się bardziej strategiczne, nieprzewidywalne i chaotyczne, co naprawdę czyni z niego plac zabaw dla graczy. Dzięki tej jednorazowej broni nie możesz po prostu niczego rzucić i mieć nadzieję na najlepsze.

Używaj broni miotanej z precyzją

Broń miotana jest najskuteczniejsza, gdy jest używana z odpowiednią fizyką, co oznacza, że ​​gracze muszą nauczyć się dokładnie oceniać odległość, kąt i czas, aby trafić w cel.

Łamacz tarcz EMP w Fortnite po rzuceniu wyłącza tarcze wroga i wszelkie pobliskie urządzenia elektroniczne.

Jak zdobyć EMP Łamacz Tarczy w Fortnite Rozdział 4 Sezon 4

Łamacz Tarczy EMP to nowy przedmiot do rzucania, dodany na wyspę Fortnite 5 września 2023 r. w ramach aktualizacji Rozdziału 4, Sezonu 4. Po rzuceniu przedmiot emituje niszczycielski impuls EMP przy uderzeniu, który uszkadza tarcze i tymczasowo wyłącza pobliskie urządzenia elektryczne.

Przedmioty do rzucania bez problemu odnajdziesz w jednym z sejfów na wyspie. Shield Breaker EMP można często znaleźć w pojemnikach, takich jak skrzynki z łupami i torby z napadami. Przedmiot ten można jednak łatwo znaleźć w jednym z sejfów na wyspie lub istnieje duża szansa, że ​​znajdzie się w torbie z napadami na jednej z posiadłości Thorne’a.

Przedmiot wyłącza urządzenia elektroniczne, takie jak siatki laserowe, wieżyczki obronne, kamery bezpieczeństwa, wieżyczki biznesowe, pojazdy, automaty sprzedające, drony z gorącym punktem i bańki tarczowe. Dotknięte urządzenia zostają wyłączone na 25 sekund, a przedmiot zadaje także 70 obrażeń tarczom wrogów.

Ponieważ Shield Breaker EMP był pokazywany na żywo w aktualnościach, wygląda na to, że Epic Games nie aktywowało go jeszcze w grze. Jednak raporty o licznych wyciekach wskazują, że przedmiot zostanie wkrótce wydany. Dostępny.

To wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak zdobyć EMP Łamacza Tarczy w Fortnite Rozdział 4 Sezon 4.

Źródło: www.bing.com