Jak zdobyć darmowe V-dolce w Fortnite styczeń 2023 r


Chociaż V-dolce nie są konieczne, aby cieszyć się Fortnite, pozwalają one graczom na niemal nieskończone udekorowanie swoich postaci. Oto, jak zdobyć darmowe V-dolce w styczniu 2023 r.

V-dolce, walutę premium Fortnite, można zdobywać na różne sposoby. Najszybszym, ale i najbardziej kosztownym sposobem jest zakup ich w sklepie w grze. Oczywiście to kosztuje realne pieniądze, a nie wszyscy jesteśmy skłonni rozstać się z gotówką na kosmetyki. Drugim sposobem jest zdobycie ich poprzez Przepustkę Bitewną. Przepustka bitewna każdego sezonu zawiera zwykle kilka ofert V-dolców w ramach darmowej ścieżki postępu, a nawet więcej w przepustce bojowej Premium.

V-dolce z darmowej przepustki bojowej rzadko wystarczą na zakup niektórych większych elementów kosmetycznych, ale po kilku sezonach będziesz mieć trochę do zabawy.

Ale jest też trzeci sposób. Od czasu do czasu Epic Games udostępnia graczom darmowe V-dolce. Nie zdarza się to często, więc gracze będą musieli być czujni, aby zauważyć, czy jest coś do zdobycia. Na szczęście złagodziliśmy trochę bólu i stworzyliśmy listę wszystkich sposobów na odebranie darmowych V-dolców w styczniu 2023 r.

W chwili pisania tego tekstu, 6 stycznia, nie ma darmowych V-dolców do zdobycia za pomocą kodów. Jedynym sposobem na zdobycie darmowych V-dolców jest postęp w darmowej przepustce bojowej.

Gracze będą mieli więcej szczęścia, zdobywając darmowe elementy kosmetyczne, takie jak emotikony czy spraye, które Epic Games rozdaje dość regularnie w każdym sezonie podczas specjalnych wydarzeń.

Kody, które zostały rozdane w przeszłości, do tej pory wygasły, więc jeśli czekałeś na kod przez jakiś czas i go nie wykorzystałeś, może być za późno. Oto lista wszystkich wygasłych kodów na darmowe V-dolce:

Wygasłe kody

8Z35X-3ZWAB-BC57H-EQTQZ

FAT6P-PPE2E-4WQKV-UXP95

YNQJ7-4EVUP-RJDMT-ENRK6

PAX7N-79CGE-NMW6T-C9NZG

Z4A33-NLKR2-V9X34-G3682

RBK4T-2DBKX-PQV4W-CPT43

Koniecznie sprawdź inne nasze artykuły Fortnite na ten sezon, w tym wszystkie lokalizacje NPC i gdzie znaleźć Sky Jellies.

Źródło : https://www.dbltap.com/posts/how-to-get-free-v-bucks-in-fortnite-january-2023-01gp39cdh4vr