Jak zdobyć darmowe nagrody od FNCS w Fortnite Rozdział 2 Sezon 8?


Nadszedł kolejny sezon Fortnite Champion Series, czyli FNCS, a fani mogą oglądać, jak ich ulubieni zawodowi fani rywalizują ze sobą. Na szczęście mogą również zdobywać darmowe nagrody za oglądanie gier na żywo oprócz rozrywki.

FNCS Rozdział 2 Sezon 8 ma dla publiczności kolejny ekscytujący zestaw bezpłatnych nagród. Kwalifikacje do turnieju Fortnite rozpoczną się już w tę niedzielę, a ich finały odbędą się pod koniec tego miesiąca. Wszystkie mecze w tym okresie będą transmitowane na kanałach oficjalnych i partnerskich.

Zdobycie tych darmowych nagród Fortnite z FNCS Rozdział 2 Sezon 8 jest niezwykle łatwe. Zasadniczo są to spadki Twitch, co oznacza, że ​​​​pętle dostaną je po prostu oglądając transmisje na żywo FNCS na Twitchu. Wszystko, co muszą zrobić, to połączyć swoje konta Fortnite i Twitch, aby zdobyć łupy.


Darmowe nagrody FNCS Rozdział 2 Sezon 8 w Fortnite

Aby zdobyć darmowe nagrody w ekwipunku, użytkownicy mogą połączyć swoje konta Epic i Twitch w ciągu 14 dni od odebrania nagrody do przetworzenia. Po połączeniu kont mogą dostroić się do dowolnej oficjalnej transmisji na kanale Fortnite Twitch lub dowolnym obsługiwanym kanale podczas zawodów FNCS.

FNCS Rozdział 2 Sezon 8 ma do tej pory jedne z najbardziej ekscytujących darmowych nagród. Należą do nich animowana emotikon FNCS 2:8, spray ducha FNCS, ekran ładowania w kostkach bojowych oraz piankowy plecak na palec z wariantem w stylu fioletowym.

Spirit Spray jest inspirowany skórką Charlotte, a animowany Emotikon jest inspirowany skórką JB Chimpanski. Wszystkie nagrody są inspirowane motywem 8 sezonu Fortnite Rozdział 2, aby pasowały do ​​tego sezonu FNCS.


Harmonogram FNCS Rozdział 2 Sezon 8

Turniej Fortnite trwa prawie dwa tygodnie, a kwalifikacje rozpoczynają się w tę niedzielę, a finały 30 października. Wydarzenie podzielone jest na dwa turnieje kwalifikacyjne, półfinały i finały, przy czym dwa ostatnie są podzielone na dwa dni.

Harmonogram FNCS Rozdział 2 Sezon 8 (Zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)
Harmonogram FNCS Rozdział 2 Sezon 8 (Zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)

Sezon 8 rozdziału 2 FNCS będzie emitowany w kilku językach regionalnych. Wszystko to będzie miało miejsce na odpowiednich regionalnych kanałach YouTube i Twitch w Fortnite.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=F1035909C55747858A2A77EA29FA1B28&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-how-get-free-rewards-fncs-fortnite-chapter-2-season-8&c=10952721751808689323&mkt=fr-fr