Jak zdobyć darmową skórkę Fortnite, Chrome Punk?


Zdarza się to tylko raz lub dwa razy w sezonie, więc nie marnuj tej okazji na zdobycie darmowy Fortnite skóra. Tym razem tematem przewodnim jest Halloween Chrome punk skin, który jest wariantem skórki punka z dynią głową, aktualnie dostępnej w sklepie z przedmiotami. Te misje zostały dodane jakiś czas temu, ale dopiero teraz stały się aktywne.

Jednak zdobycie go nie jest tak proste, jak po prostu kliknięcie przycisku „roszczenia”, będziesz musiał włożyć trochę pracy, aby go zdobyć. Powiemy Ci, jak możesz go zdobyć, oraz kilka innych nagród, które otrzymasz po drodze.

W plikach gry znaleziono trzy misje, z których każda odblokowuje nagrodę w stylu Chrome Punk. Są to:

  • Zdobądź 10 poziomów konta – Błyszczący tył Chromeseed
  • Zdobądź 25 poziomów konta – Ekran ładowania Graveyard Rave
  • Zdobądź 50 poziomów konta – Skórka Chrome Punk

Pamiętaj, że poziomy kont nie są takie same, jak zwykłe poziomy przepustki bojowej, które widzisz w menu głównym. Poziom Twojego konta to łączna liczba poziomów zdobytych w każdym z nich Fortnite pora roku. Zdobycie 50 poziomów może wydawać się trudnym zadaniem, ale masz aż 1 Stycznia to zrobić. Dodatkowo możesz zapoznać się z naszymi tygodniowymi przewodnikami Fortnite wyzwania, aby co tydzień zdobywać mnóstwo łatwych PD, co oznacza, że ​​dotrzesz tam w mgnieniu oka.

Napisane przez Ryana Woodrowa w imieniu GLHF.Źródło : https://ftw.usatoday.com/lists/fortnite-free-skin-chrome-punk