Jak zdobyć darmową emotikonkę Victory Crown w 3 rozdziale Fortnite?


Fortnite Rozdział 3 Sezon 1 wreszcie nadszedł, wprowadzając mnóstwo nowych funkcji, mechaniki rozgrywki, postaci i zupełnie nową wyspę. Nawet broń jest zupełnie nowa, co oznacza ogromną zmianę dla Fortnite.

Jednym z najciekawszych wprowadzeń w tym sezonie jest Korona Zwycięstwa, która jest przedmiotem w grze, który gracze mogą mieć, gdy żyją. Oto jak go zdobyć, użyć go i odblokować darmową emotkę, która jest z nim dołączona.


Fortnite Rozdział 3: Kompletny przewodnik po nowej Koronie Zwycięstwa

Gracze Fortnite mogli zauważyć, że w kanale zabójstw (oraz podczas dziękowania kierowcy autobusu) pojawia się kilka złotych imion. Ci gracze mają Koronę Zwycięstwa, stąd złoty kolor.

W Rozdziale 3, Korony Zwycięstwa są przyznawane graczom, którzy ukończą mecz na szczycie lub w jego pobliżu. Gracze nie muszą wygrywać, ale muszą być całkiem blisko. Wtedy będą tymi ze złotymi imionami i rozpoczną z nim następny mecz. Następujące miejsca zapewnią Koronę Zwycięstwa:

  • Solo: Najlepsza czwórka
  • Duety: Gracze w pierwszej dwójce
  • Tria: zwycięzcy
  • Drużyny: Zwycięzcy

Pierwszy mecz z #Fortnite Rozdział 3, zgarnął Koronę Zwycięstwa od innego gracza, a następnie otrzymał Koronę Królewskiego Zwycięstwa! https://t.co/Uckazp4HVx

Gracze Fortnite utrzymają Koronę Zwycięstwa, dopóki żyją. Jeśli zostaną zabici, upuszczą go, aby inny gracz mógł go potencjalnie podnieść. W ten sposób zdobywają je nowi gracze, choć można je po prostu trzymać w nieskończoność.

To dwie najlepsze części nowego rozdziału (Obraz za pośrednictwem Epic Games)
To dwie najlepsze części nowego rozdziału (Obraz za pośrednictwem Epic Games)

Aby zdobyć emotkę, gracze muszą wykonać jedno proste zadanie: wygrać koroną zwycięstwa. Niestety, nie pomaga to graczom w ich dążeniu do zdobycia Królewskiego Zwycięstwa, ale jeśli uda im się je zdobyć z nienaruszoną koroną, odblokują ekskluzywną emotkę.

Jest emotka „Ukoronowanie osiągnięcia”, która pokaże twoją obecną passę zwycięstw (plus koronę). https://t.co/dFUE555vP6

Emotka nosi tytuł Ukoronowanie Osiągnięcia i będzie pokazywać liczbę zwycięstw, które gracze otrzymali, mając Koronę Zwycięstwa. To niezły flex dla graczy Fortnite, którzy rutynowo zdobywają Królewskie Zwycięstwo.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=9DA107D2B8934DDCBAEEF9AC87F60923&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-how-get-free-victory-crown-emote-fortnite-chapter-3&c=2192968584688056249&mkt=fr-fr