Jak zdobyć ciężką przędzę wełnianą w LEGO Fortnite

Jak znaleźć Grubą Wełnę w LEGO Fortnite

Jeśli grasz w LEGO Fortnite, wiesz już, że aby przetrwać w różnych biomach, niezbędny jest dostęp do różnorodnych zasobów. Jednak ciężka wełna jest jednym z najczęściej używanych zasobów w tym nowym trybie gry o przetrwaniu i gracze często szukają tego przedmiotu w grze.

Ciężka wełna to rzadki przedmiot w grze, szczególnie niezbędny dla graczy, którzy lubią biomy Frostland. Fani mogą go udoskonalić za pomocą Koła Obrotowego, aby uzyskać ciężkie wełniane nici, które są następnie wykorzystywane do tworzenia różnych encanto w grze.Niektóre epickie encanto wymagające tego zasobu to Encanto Odporności, Encanto Zdrowia i Encanto Wewnętrznego Ognia.

Nowi fani powinni pamiętać o zaopatrzeniu się w kołowrotek przed hodowlą ciężkiej wełny. Jeśli nie wiedzą, jak je zdobyć, oto przewodnik, jak uzyskać to narzędzie w grze.

Szczegółowy poradnik jak znaleźć Grubą Wełnę w LEGO Fortnite

Teraz, gdy wiemy, jak ważna jest ciężka wełna, powinniśmy przejść do tego, jak zdobyć ten rzadki przedmiot. Fani muszą jedynie wykonać poniższe czynności.

Poszukaj barana

Poszukaj barana, który można znaleźć tylko w biomie Frostland. W przeciwieństwie do kóz, barany są większe, mają szarą wełnę i czarne rogi.

Oswajaj barana

Tryki są delikatne jak inne zwierzęta domowe i głaszcząc je, upuszczają rzadką, ciężką wełnę. Fani powinni jednak pamiętać, że nie zawsze upuszczają przedmiot.

Utwórz obudowę

Znalezienie tych słodkich zwierzątek nie jest łatwe, dlatego fani powinni stworzyć dla nich wybieg.

Zwab barany do zagrody

Upuść żywność prowadzącą do zagrody, a gdy barany znajdą się w środku, zamknij obudowę.

Otwórz skrzynie

Innym sposobem na zdobycie Grubej Wełny jest otwieranie skrzyń w biomie Frostland.

To wszystkie informacje, których gracze potrzebują, aby zdobyć Heavy Wool w grze. Jeśli fani uznają ten przewodnik za interesujący, mogą skorzystać z naszego kompleksowego centrum, aby przetrwać w dziczy nowego LEGO Fortnite.

Źródło: www.bing.com