Jak zbierać pływające pierścienie Fortnite w pobliżu Reality Falls?


Pływające pierścienie Fortnite można znaleźć w całym Reality Falls i będziesz musiał skakać i zbierać je, aby ukończyć nowe wyzwanie Fortnite. Musisz złapać pięć z tych tajemniczych, świecących pierścieni, aby ukończyć zadania i zdobyć 15 000 PD, chociaż ponieważ Reality Falls jest popularnym miejscem lądowania, przetrwanie wystarczająco długo może być również prawdziwym wyzwaniem. Na szczęście możesz to zrobić w trakcie wielu meczów, jeśli nie możesz zdobyć pięciu pierścieni za jednym razem. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, gdzie znaleźć pływające pierścienie Fortnite wokół Reality Falls i jak je zbierać.

Gdzie znaleźć pływające pierścienie w Fortnite

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Jak mówi tekst zadania, pływające pierścienie, które musisz zebrać, można znaleźć tylko wokół Reality Falls. W większości jest to całkiem dosłownie na około Rzeczywistość spada, ponieważ wiele pierścieni znajduje się w pobliżu, nad lub w wodospadach otaczających Drzewo Rzeczywistości. Jest też kilka, które są bliższe samemu Drzewu Rzeczywistości, więc upewnij się, że wchodzisz do pnia i wchodzisz do niego, aby znaleźć kilka pierścieni.

Pływające pierścienie Fortnite w rzeczywistości spadają na znaczniki minimapy

(Źródło zdjęcia: Epic Games)Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=87b2176787414e7ba45677b1a4d82924&url=https%3A%2F%2Fwww.gamesradar.com%2Ffortnite-floating-rings-reality-falls%2F&c=5535901220824757759&mkt=fr-fr