Jak zastosować modyfikację broni na ławce modów w Fortnite, rozdział 5, sezon 1

Jak ulepszyć swoją broń za pomocą ławek z bronią w Fortnite Rozdział 5, Sezon 1

Istnieje wiele powodów, aby podejmować ryzyko w Fortnite Rozdział 5 Sezon 1, a ławki z bronią są jednym z nich. Szukasz przewagi w każdej walce zbrojnej? To jest dla Ciebie. Ławki z bronią pozwalają przypisywać modyfikacje do broni, poprawiając jej wydajność. Dostęp do nich nie jest jednak łatwy i zanim tam dotrzesz, musisz upewnić się, że masz wszystko, czego potrzebujesz. Pamiętaj, aby zabrać tarcze, apteczki, broń i mnóstwo amunicji, ponieważ być może będziesz musiał zmierzyć się z całą grupą, aby się tam dostać.

Gdzie znaleźć wszystkie ławki z modami broni w Fortnite

W grze dostępnych jest pięć banków broni i wszystkie można zobaczyć na powyższej mapie. Można je znaleźć w następujących lokalizacjach: Snootyczne Stepy, Pola Szermierki, Lekkomyślne Koleje, Wielki Lodowiec, Wystawne Legowisko. Zła wiadomość jest taka, że ​​ławki ukryte są w zamkniętych skrzyniach, które można otworzyć jedynie za pomocą przedmiotu pozostawionego przez bossa obszaru. Mogą być również chronieni przez duże grupy wrogów AI, więc zanim się tam udasz, upewnij się, że jesteś uzbrojony.

Jak otwierać skrzynie

Będziesz także musiał znaleźć szefa obszaru, który będzie nosił Medal Towarzystwa. Zostaną one również zaznaczone na mapie i powinno być dość łatwo je dostrzec w każdej lokacji. Medale te są bardzo przydatne, ponieważ zwiększą maksymalną liczbę tarcz i szybkość ich odzyskiwania, ale pozwolą ci także otwierać skrzynie poprzez interakcję z małą klawiaturą obok drzwi. Gdy pokonasz bossa i odbierzesz medal, na ekranie pojawi się strzałka, która poprowadzi Cię do skrzyni. Podążaj za nim, aby otworzyć drzwi i uzyskać dostęp do skrzyni. Wewnątrz znajdziesz sztabki złota, broń, skrzynie i ławkę z bronią.

Jak zastosować modyfikację broni na ławce modów

Aby zastosować modyfikację broni, wejdź w interakcję z ławką modów broni, a otrzymasz listę opcji dla tej broni. Modyfikacje mogą obejmować nową optykę, magazynki i hamulce, a każdy z nich może wpływać na twoją broń na różne sposoby. Do ich zakupu potrzebne będą jednak sztabki złota, więc pamiętaj o zdobyciu ich przed udaniem się do skrzyni. Jeśli zapomnisz, możesz mieć szczęście i znaleźć coś w środku.

Źródło: dotesports.com