Jak zainstalować Fortnite na telefonie komórkowym na Androida?


Odzyskaj Fortnite na swoje urządzenia z Androidem.


Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier typu battle royale dostępnych na rynku i jest dostępna do grania na systemach Windows/Mac, PlayStation, Xbox i Nintendo. Można go było pobrać na urządzenia mobilne z Apple App Store i Google Play Store, ale po poważnym naruszeniu przez Epic Games, odpowiedni właściciele sklepów z aplikacjami usunęli Fortnite ze sklepu.

Teraz, jeśli przejdziesz do App Store lub Google Play Store i przeszukasz Fortnite, nie będziesz w stanie znaleźć gry. Zamiast tego będzie oprogramowanie innych firm lub inne źródła, które nie są rzeczywistą grą. Firma Epic Games wyjaśniła, że ​​Fortnite można pobrać tylko na urządzenia z Androidem za pośrednictwem ich oficjalnej strony internetowej lub jeśli masz urządzenie z systemem Android firmy Samsung, możesz je pobrać ze sklepu Samsung Galaxy Store.

Jeśli masz urządzenie z Androidem i chcesz zainstalować Fortnite, oto kroki do pobrania:

Jak zainstalować Fortnite na urządzeniu z Androidem

  1. Najpierw musisz zainstalować program uruchamiający Epic Games Store na swoim urządzeniu z Androidem. Możesz pobrać program uruchamiający z oficjalnej strony Epic Games Store, tutaj.
  2. Kliknij „Pobierz” w prawym górnym rogu ekranu, a następnie pobierz plik EpicGamesApp.apk na urządzenie z Androidem.
  3. Jeśli nie zezwoliłeś jeszcze na aplikacje z nieznanych źródeł, możesz je włączyć, przechodząc do „Ustawienia> Bezpieczeństwo i prywatność”, a następnie wybierając „Zainstaluj aplikacje z nieznanych źródeł na urządzeniu z Androidem”.
  4. Po zainstalowaniu programu uruchamiającego Epic otwórz aplikację i przeszukaj Fortnite. Następnie kliknij „Zainstaluj”. Gra pobierze plik APK Fortnite.
  5. Otwórz aplikację Fortnite, a wyświetli się komunikat „Ta aplikacja została stworzona dla używanej wersji Androida”. wybierz OK i będzie kontynuowane.
  6. Zaloguj się na swoje konto Epic Games. Jeśli nie masz konta, utwórz je i zaloguj się.
  7. Kliknij „Zainstaluj”, poczekaj na pobranie gry i ciesz się Fortnite!Source : https://estnn.com/how-to-install-fortnite-on-mobile-for-android/