Jak zadawać obrażenia za pomocą dziobaka w Fortnite


Kurczaki są częścią Fortnite od lat, ale dopiero niedawno zaczęły walczyć! Na pierzaste zwierzęta można polować dla mięsa, aby dać graczom niewielką premię HP, lub mogą upuścić łupy, jeśli to zrobią świecić na fioletowo lub złoto. Czy wiesz, że kurczaki mogą służyć do zadawania obrażeń innym graczom? Dowiedz się poniżej, jak zadawać obrażenia dziobaniem kurczaka w Fortnite.

Jak zadawać obrażenia za pomocą kurczaka w Fortnite

Kurczaki w Fortnite występują w kilku różnych odmianach. Istnieją zwykłe kurczaki, które wędrują po wyspie i przybywają jako pasywne lub agresywne. Agresywne kurczaki podbiegną do ciebie i dziobią cię, zadając obrażenia. Są też wtedy świecące kurczaki łupów który upuści broń o odpowiedniej rzadkości podczas polowania.

Kurczaki mogą unosić się w powietrzu, gdy są noszone i machają skrzydłami, a także mogą służyć jako broń! Nie są to zbyt skuteczne bronie, ponieważ zadają tylko 1 HP obrażeń, ale całkiem zabawne jest atakowanie innego gracza kurczakiem.

Znajdź kurczaka po wylądowaniu (zrzut ekranu autorstwa Touch Tap Play)

W ramach zadań Avian Ambush Quests w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 gracze muszą łapać kurczaki, umieść je w kojcu dla kurczaków, i zadaj obrażenia innemu graczowi Dziobaniem Kurczaka. W rzeczywistości jest to jedno z trudniejszych zadań na liście Avian Ambush Quest, ponieważ nie jest łatwo zakraść się do innego gracza z kurczakiem i nie zostać zabitym!

Jeśli zostaniesz postrzelony trzymając kurczaka, upuścisz go, więc będziesz musiał ponownie spróbować podnieść kurczaka. Oznacza to, że wykonanie tego wyzwania jest dość trudne, chyba że uda ci się znaleźć gracza AFK lub bota, który spróbuje zaatakować twoim kurczakiem.

dziób kurczaka fortnite
Używanie kurczaka do dziobania przeciwnika w Fortnite (zrzut ekranu autorstwa Touch Tap Play)

Graczom może być łatwiej podjąć to wyzwanie w meczu drużynowym, w którym chronią cię inni koledzy z drużyny. Wypróbuj go w meczu Team Rumble lub 40V40! Jeśli to nie pomoże, spróbuj znaleźć gracza AFK, gdy wyskoczysz z autobusu bojowego jako ostatni, zabierając mu kurczaka, gdy unosi się lub stoi sam. Możliwe jest również ukończenie tego zadania poprzez zaatakowanie Wilka lub Dzika kurczakiem!

Powiązane: Jak ukończyć misje All Bytes w Fortnite

Aby zadać obrażenia kurczakiem, wystarczy podejść do gracza trzymając kurczaka i pozwolić kurczakowi wykonać pracę. Kurczak będzie dziobał drugiego gracza, zadając 1 PŻ obrażeń!

To wszystko, co musisz wiedzieć o zadawaniu obrażeń dziobaniem kurczaka w Fortnite! Dalej, dlaczego by się nie dowiedzieć jak znaleźć i używać przenośnego Launchpada w Fortnite? Powodzenia!

Zatrudnimy autorów poradników do gier!

Touch, Tap, Play poszukuje doświadczonych pisarzy do tworzenia przewodników po popularnych grach mobilnych i Nintendo Switch. Jeśli Twoją pasją są gry mobilne i chcesz zarabiać na tworzeniu poradników, to dobrze trafiłeś. Sprawdź nasze ogłoszenie o pracę już dziś!Źródło : https://www.touchtapplay.com/how-to-deal-damage-with-a-chicken-peck-in-fortnite/