Jak zadawać obrażenia dziobaniem kurczaka w Fortnite


Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Fortnite to jedna z najlepszych bitew królewskich, w które można grać z całą rodziną, ze świeżymi aktualizacjami i nowymi, ekscytującymi wyzwaniami, które stale pojawiają się w grze, w tym tematyczne wyzwania w ich wyjątkowych wydarzeniach. W tygodniu Avian Ambush możesz wykorzystać głupie kurczaki, które wędrują po mapie i wykonywać z nimi różne zadania, aby zdobyć dodatkowe PD i poziomy do przepustki bojowej. Możesz nawet użyć kurczaka, aby zadać obrażenia wrogom. Oto jak!

Lokalizacje kurczaków w Fortnite

Jak widać na poniższej mapie, wokół jest mnóstwo kurczaków, które sprawdzą się w twoich ptasich wyzwaniach. Jednak mają tendencję do wędrowania po okolicy i złapanie ich może zająć trochę czasu. Występują w większej obfitości w kierunku biomu pustynnego i wokół niektórych nazwanych lokalizacji.

Zdjęcie autorstwa Pro Game Guides za pośrednictwem Fortnite.GG

Chociaż możesz je znaleźć w dziczy, będziesz mieć większą szansę na zlokalizowanie ich w niektórych z tych oznaczonych obszarów. Możesz wpaść w dowolne z poniższych miejsc na szybki bieg i złapać go na początku meczu:

  • Lśniąca laguna
  • Skażone Wieże
  • Na południowy wschód od Tłustego Gaju
  • Na wschód od Flutter Barn
  • Speedway Chonkera
  • Pochmurne mieszkania

Związane z: Wszystkie wysokooktanowe zadania i nagrody Rocket League w Fortnite

Jak zadawać obrażenia dziobaniem kurczaka w Fortnite

Po zlokalizowaniu kurczaka będziesz musiał go podnieść. Może to być trochę wyzwaniem, ponieważ te kurczaki uciekną od ciebie tak szybko, jak to możliwe. Biegnij obok niego, a gdy pojawi się opcja, naciśnij przycisk, aby je podnieść:

  • Y na Xboxie
  • F na PC
  • Trójkąt na PlayStation

Teraz, gdy masz kurczaka w swoim posiadaniu, twoje skoki pozwolą ci powoli spaść z powrotem na ziemię, a jeśli zostaną wykonane poprawnie, możesz także zranić innych graczy lub zwierzęta, które próbują cię zaatakować. Aby to zrobić pomyślnie, będziesz musiał być blisko, ponieważ kurczak może dziobać tylko to, co znajduje się bezpośrednio przed jego dziobem. Zbliż się do celu i wyceluj w niego kurczakiem. Cokolwiek robisz, nie puszczaj kurczaka. Kurczak automatycznie dziobnie każdą przeciwną siłę bezpośrednio przed nim.

Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Aby ukończyć wyzwanie, musisz zdobyć kilka dziobnięć. Najłatwiejszym celem do wykorzystania są inne zwierzęta, które cię atakują, takie jak dzik lub wilk, a nawet inny kurczak. Kurczak nie dziobi zbyt szybko, więc próba zrobienia tego na wrogich graczach może być nieco trudniejsza. Ukończenie tego wyzwania w ramach Ptasiej Zasadzki może zwiększyć liczbę PD i pomóc w zdobyciu kilku poziomów przed zmianą sezonu.

Aby uzyskać dodatkową pomoc, zapoznaj się z naszymi innymi profesjonalnymi przewodnikami po grach Fortnite, takimi jak Najlepsze miejsca do wystrzelenia w powietrze za pomocą wyrzutni w Fortnite lub Gdzie znaleźć słoiki FireFly w Fortnite?Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637e89d66d6c4f72a7a059d0fc942a84&url=https%3A%2F%2Fprogameguides.com%2Ffortnite%2Fhow-to-deal-damage-with-a-chicken-peck-in-fortnite%2F&c=14009972973144984935&mkt=fr-fr