Jak zadawać obrażenia dziobaniem kurczaka w Fortnite: lokalizacje i przewodnik


Jedno z zadań ptasiej zasadzki sezonu 4 w Fortnite Rozdział 3 wymaga zadawania obrażeń dziobaniem kurczaka, więc oto lokalizacje, w których możesz znaleźć kurczaka i to zrobić.


Firma Epic Games potwierdziła, że ​​rozdział 3 Fortnite wkrótce dobiegnie końca, a gracze mają ograniczoną ilość czasu na ukończenie wszystkich dostępnych zadań w grze przed rozpoczęciem rozdziału 4.

Tydzień ptasiej zasadzki powrócił do gry, a jedno z nowych zadań polega na zadawaniu obrażeń wrogom dziobnięciem kurczaka. Omówimy, jak szybko ukończyć to wyzwanie.

Gdzie znaleźć kurczaka w Fortnite

Kurczaki można znaleźć na całej mapie, ale zalecamy wybrać się też na drugą stronę na wschód od Tłustego Gaju lub Lśniąca laguna ponieważ znajdziesz tam sporo tych pierzastych stworzeń.

Musisz uważać na wrogich graczy, którzy również odwiedzają te miejsca, próbując ukończyć to Tygodniowe zadanie Ptasiej Zasadzki. Możesz sprawdzić wszystkie lokalizacje kurczaków na mapie Fortnite dzięki uprzejmości Fortnite.GG.

Jak zadawać obrażenia dziobaniem kurczaka w Fortnite

Dziobnięciem kurczaka możesz zadać obrażenia podnosząc kurczaka, przynosząc go graczowi, a następnie czekając, aż zacznie go dziobać. Nie musisz się martwić o celowanie lub naciskanie konkretnego przycisku, aby to zrobić.

Oto, co musisz zrobić:

  1. Znajdź kurczaka wędrującego na wolności.
  2. Podążaj za nim i naciśnij przycisk interakcji, by go podnieść.
  3. Znajdź przeciwnika.
  4. Zbliż się i poczekaj, aż kurczak je dziobi.

Gdy to zrobisz, otrzymasz 20 000 PD za swoje wysiłki. Warto pamiętać, że bieganie z kurczakiem nad głową spowoduje upuszczenie go, więc musisz na to uważać. Dobrą wiadomością jest to, że po skoku nadal możesz go używać do szybowania.


Aby uzyskać więcej treści Fortnite, sprawdź, jak znaleźć samochody Rocket League Octane i jak ukończyć wyzwania Daj im znać.

Kredyty obrazkowe: Epickie gryŹródło : https://www.charlieintel.com/how-to-deal-damage-with-a-chicken-peck-in-fortnite-locations-guide%25EF%25BF%25BC/213001/