Jak zadać 10 tys. uszkodzeń Puszki Pandory w Fortnite

Jak natychmiastowo zadać 10 tys. obrażeń Puszki Pandory w Fortnite

Gracz Fortnite ujawnił, jak natychmiastowo zadać 10 000 obrażeń Puszki Pandory, używając rzadko używanego przedmiotu, o którym gracze nie zdawali sobie sprawy, że będzie tak skuteczny.

Odkrycie geniuszu

Gigantyczna dłoń pokryta magmą przebiła mapę Fortnite, aby kusić graczy z puszką Pandory przykutą do czubków palców.

Spowodowało to spustoszenie wśród graczy Fortnite – niektórzy zjednoczyli się, aby zawrzeć zawieszenie broni, aby spróbować zestrzelić delikatne łańcuchy, podczas gdy inni obozują poza miniwydarzeniem, aby zabić graczy próbujących uwolnić puszkę Pandory.

Przebłysk geniuszu

Niezależnie od tego, czy należysz do zespołu, który chce uwolnić Puszkę Pandory w świecie Fortnite, czy też wolisz trzymać na dystans chaos, który czeka w środku, oto genialny trik pozwalający zadać maksymalne obrażenia łańcuchowe.

Granat uderzeniowy Fortnite zadaje 10 tys. Puszki Pandory

Gracz zgłosił swoje zaskoczenie w mediach społecznościowych i zamieścił klip, na którym rzuca granatem uderzeniowym w puszkę Pandory. Eksplodował i zadał łańcuchom ogromne obrażenia o wartości 10 tys.

„Granaty uderzeniowe mogą zadać 10 000 punktów zdrowia Puszki Pandory” – gracz podpisał wideo.

Film pokazuje nieustraszonego gracza stojącego na szczycie puszki Pandory i rzucającego granatem uderzeniowym w pokrywę puszki.

Spowodowało to eksplozję, odrzucając gracza do tyłu, ale także zadając aż 10 000 obrażeń.

Gracze po obejrzeniu klipu obawiali się słuszności tej sztuczki, ale sami zostali mile zaskoczeni, gdy sami wypróbowali ją w grze.

„Co zaskakujące, nie jest to dezinformacja” – stwierdziła jedna z osób. „Dostałem tę informację i musiałem spróbować sam. Zdziwiłem się, że nie zostało to jeszcze tutaj opublikowane [Reddit]ale udostępniłem tę informację” – wyjaśnił pierwotny autor.

Podczas gdy niektórzy byli podekscytowani odkryciem nowego, łatwiejszego sposobu wyrządzania szkód podczas mini-wydarzenia, inni czuli, że do tej pory marnowali swój czas.

„Ja, który spędziłem całą grę, zadając 75 000 obrażeń kilofem” – skomentował inny gracz, odnosząc się do niezwykle smutnego emoji.

Jednakże dla tych z Was, którzy dopiero odkrywają te rzeczy, na co czekacie? Wejdź do świata Fortnite i pomóż uwolnić cudowne rzeczy, które utknęły w tym pudełku.

Źródło: www.bing.com