Jak wystartować z wywietrznika korupcji w bokach w 8 sezonie Fortnite?


Fortnite upuścił nowych NPC, a to oczywiście oznacza nowe karty dziurkowane. W tej chwili nie ma już cotygodniowych wyzwań w Fortnite Rozdział 2 Sezon 8. Raczej wszyscy NPC dają graczom zadania do wykonania, zdobywając w ten sposób XP i inne nagrody. Jednym z najnowszych NPC jest Raven, popularna skórka z rozdziału 1 sezonu 3.

Nowe dziurkacze NPC: – Duże usta
– Ponura Bajka
– Nitehare
– Kruk https://t.co/XPklmcIByA

Raven przekaże swoją serię zadań Mroczne Niebo graczom, którzy go znajdą i porozmawiają z nim, o ile gracz Fortnite ma na to miejsce. Gracze mogą mieć jednocześnie otwartych do pięciu linii zadań. Oto jak znaleźć Kruka, zdobyć jego linię zadań i wystartować z Wywietrznika Zepsucia w Bok.


Wystrzeliwanie z wylotu korupcji w Fortnite na boki

Gracze mogą znaleźć Kruka w Hydro 16, który jest punktem orientacyjnym na wschód od błotnistych bagien. Tam gracze mogą otrzymać wątek fabularny Mroczne niebo i rozpocząć wypełnianie jego wyzwań.

Pierwszym wyzwaniem jest rozbicie bocznych skał. Po wykonaniu tej czynności gracze muszą wystartować z otworów korupcyjnych w Sideways. Można to zrobić dość szybko po rozbiciu skał.

Choć nie tak powszechne jak anomalie Sideways, gracze mogą znaleźć te otwory korupcyjne w Sideways, które dają graczom impuls. Dzięki istniejącej już niskiej grawitacji w środku gracze mogą z łatwością korzystać z tych otworów wentylacyjnych, aby wzmocnić się i oddalić od kostek potworów lub wrogich graczy.

Otwory korupcyjne są zauważalne dzięki ich blaskowi i uruchamiają graczy (Zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)
Otwory korupcyjne są zauważalne dzięki ich blaskowi i uruchamiają graczy (Zdjęcie za pośrednictwem Epic Games)

Gracze po prostu muszą trafić w jeden otwór korupcyjny w nowym wymiarze, a to zaspokoi wyzwanie. To zapewni im znaczne ilości PD i z pewnością znacznie przyczyni się do odblokowania nagród za przepustkę bojową.

Po ukończeniu będą dostępne kolejne trzy etapy serii zadań Mroczne niebo. Wszystkie wyzwania związane z misją są wymienione poniżej:

  • Zniszcz boczne skały – 30 tys. PD
  • Wystartuj z wywietrznika korupcji w The Sideways – 30 tys. PD
  • Wyeliminuj sześcianowe potwory na boki 15 sekund po szybowaniu – 30 000 PD
  • Trafiaj w głowę od ponad 30 000 PD
  • Zniszcz skrzynie za pomocą narzędzia do zbioru – 30 tys. PD

Wszystkie te wyzwania są już dostępne i mogą zostać ukończone przez graczy Fortnite, aby awansować w przepustce bojowej.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=2C7282CDB9A04CD8A9396688CD790413&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Ffortnite%2Fnews-how-launch-corruption-vent-sideways-fortnite-season-8&c=6323177433762702797&mkt=fr-fr