Jak wystartować z komina zepsucia w 8 sezonie Fortnite?


Gracze, którzy chcą ukończyć serię zadań Raven’s Punchcard w Fortnite Season 8, będą musieli wystartować z Corruption Vent w The Sideways – ale najpierw musisz go znaleźć.

Dwóch nowych NPC przybyło na wyspę w 4 tygodniu 8 sezonu Fortnite: Raven i Nitehare. Obie te postacie mają własną linię zadań Punchcard, którą gracze mogą ukończyć, a kilka z nich wymaga wcześniejszej wiedzy.

Jedno z zadań Ravena polega na uruchomieniu z otworu korupcyjnego w The Sideways, ale biorąc pod uwagę, że te nowe warianty wyrzutni nie są nazwane ani oznaczone na mapie w Fortnite, możesz mieć problem ze znalezieniem ich.

Na szczęście nie jest to trudne, gdy wiesz, czego szukasz, więc mamy prosty przewodnik, jak znaleźć Utwór Zepsucia, który pomoże ci ukończyć serię zadań Raven’s Punchcard i zdobyć 30 000 XP w mgnieniu oka.

Epickie gry

Tak wyglądają otwory wentylacyjne zepsucia w 8. sezonie Fortnite.

Gdzie znaleźć ujście korupcji w Fortnite?

Istnieją dwa sposoby na wejście do The Sideways w Fortnite, ale w tym konkretnym zadaniu Punchcard musisz znaleźć sobie Strefa boczna. Są to duże pomarańczowe kopuły, które w każdym meczu zakrywają inny punkt POI.

Strefy boczne można znaleźć, patrząc na mapę i widząc symbol, który zaznaczyliśmy poniżej.

Strefa boczna na mapie Fortnite
Epickie gry

Ta pomarańczowa kopuła to sposób na wejście do strefy bocznej.

Nie ma znaczenia, kiedy wejdziesz do strefy bocznej, ale prawdopodobnie najlepiej będzie to zrobić na początku meczu, ponieważ będą dostępne lepsze opcje łupów – i mniejsza szansa na zamknięcie i zablokowanie burzy.

W Strefie Boków rozejrzyj się za świecącym pomarańczowym okręgiem na ziemi – to jest Wentylacja Zepsucia!

Jak wystartować z komina korupcji w Fortnite?

Po znalezieniu Wywietrznika Zepsucia zeskoczenie z niego jest tak proste, jak chodzenie po nim. Zostaniesz wyrzucony w powietrze w dowolnym kierunku, w którym zbliżyłeś się do otworu wentylacyjnego, ale nie odniesiesz żadnych obrażeń od upadku.

Pamiętaj, że niebezpieczne potwory sześcianowe wędrują po bokach, więc miej się na baczności, a jeśli nie masz żadnej broni, szybko uciekaj po wykonaniu zadania Raven’s Corruption Vent.

To wszystko, co musisz wiedzieć o kominach korupcyjnych w Fortnite! Więcej wskazówek i przewodników, takich jak ten, znajdziesz na naszej stronie głównej Fortnite.Source : https://www.dexerto.com/fortnite/how-to-launch-from-a-corruption-vent-in-fortnite-1670124/