Jak wylądować w Driftwood i zbierać sztabki w Fortnite Rozdział 3, sezon 4?


Fortnite to obecnie jedna z najpopularniejszych gier z obsługą na żywo, która co tydzień nieustannie stawia przed graczami nowe zadania. Część zadań tego tygodnia polega na wylądowaniu na pływającym statku pirackim Driftwood i zebraniu 100 sztabek złota w jednym meczu. Dla niektórych graczy może to być trudne, ponieważ na statku pirackim nie ma zbyt wielu barów.

Oto wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o tym, jak lądować w Driftwood i zbierać sztabki w Fortnite.

Jak wylądować w Driftwood i zbierać sztabki w Fortnite Rozdział trzeci, sezon czwarty

Zrzut ekranu przez Fortnite.gg

Driftwood to duży statek piracki unoszący się obecnie na mapie. Na początku każdego meczu w pustynnym biomie pojawi się Driftwood. Wyląduj na nim, gdy tylko wystartujesz z busa bojowego, abyś mógł natychmiast zacząć zbierać sztabki i łupić, zanim wyląduje tam ktokolwiek inny. O ile nie uda ci się cudownie znaleźć dwa klucze do skarbca, musisz poszukać gdzie indziej.

Ze względu na treść zadania, brzmi to tak, jakbyś musiał zebrać wszystkie 100 sztabek na statku. Tak jednak nie jest i możesz opuścić Driftwood, gdy tylko na nim wylądujesz, co pozwoli ci zbierać sztabki w innym miejscu. Aby znaleźć najwyższe stężenie sztabek złota, zajrzyj do budynków w punktach POI, ponieważ prawdopodobnie będą tam sejfy i kasy z dużą ilością sztabek.

Rocky Reels to POI bezpośrednio na wschód od Driftwood i ma wiele kas, które zapewnią graczowi więcej pasków. Dopóki możesz zejść ze statku i rozejrzeć się po okolicy, to wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak wylądować na Driftwood i zbierać sztabki.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=634103d6417b49d89623a52340ed8fae&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fhow-to-land-at-driftwood-and-collect-bars-in-fortnite-chapter-3-season-4&c=10708599346364172925&mkt=fr-fr