Jak wykonywać łatwe rotacje w powietrzu i na ziemi w Fortnite

Jak ukończyć zadanie „Obracające się stopnie w powietrzu i na piechotę” w Fortnite?

Masz zawroty głowy, próbując rozwiązać zadanie „Stopnie obrotowe w powietrzu i na piechotę” w Fortnite? Nie panikuj, mamy to, czego potrzebujesz. W tym przewodniku opisano najłatwiejsze i najskuteczniejsze sposoby na zdobywanie stopni w Fortnite, a także znaczenie tego zadania. Co oznacza „Obracaj stopnie w powietrzu i na piechotę” w Fortnite? Aby ukończyć zadanie „Zakręć stopnie w powietrzu i na piechotę” w Fortnite, po prostu zakręć swoją postacią podczas skoku lub upadku. Część opisu zadania „pieszo” oznacza, że ​​nie można tego zrobić za pomocą deski surfingowej ani szybowania. 7200 stopni może wydawać się dużo, ale to zadanie jest łatwe do wykonania. Jeden pełny obrót to 360 stopni, więc w sumie wystarczy wykonać tylko 20 obrotów! Wykonując to zadanie, zdobędziesz Szlam, który będzie stanowić wkład do radykalnych kosmetyków Żółwi Ninja na Przełęczy Cowabunga.

Najprostszy sposób na obracanie stopni w powietrzu

Najłatwiejszym i najszybszym sposobem na ukończenie zadania obrotowego jest użycie granatów uderzeniowych, jagód lub żółwi ninja. Możesz także skakać i kręcić się, zajmując się swoimi sprawami, wykonując inne zadania Fortnite x TMNT. Połączyłem wszystkie trzy i ukończyłem zadanie w kilku grach. Rzucone za ciebie granaty uderzeniowe mogą zapewnić ci niesamowity czas lotu, pozwalając ci kręcić się w powietrzu znacznie dłużej niż normalny skok. Granaty uderzeniowe można znaleźć w skrzyniach jako łup luzem i są sprzedawane przez Starra Oakleya i April O’Neil. W tym momencie pierwszego sezonu Fortnite Rozdział piąty przedmioty Flowberry są prawie bardziej powszechne niż zwykłe mikstury tarczy. Oprócz przywracania tarczy, Flowberries i Flowberry Fizz zapewniają krótki bonus do zerowej grawitacji, który umożliwia poślizg w kilku dodatkowych turach. Jeśli już powstrzymujesz Shreddera, użycie broni Żółwia Ninja to także świetny sposób na ukończenie zadania. Celuj wysoko, biegnij dowolną bronią Żółwi Ninja i korzystaj z podwójnych skoków, a błyskawicznie będziesz gotowy do działania.

Aby dowiedzieć się, jak zdobyć broń Żółwi Ninja, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po automatach z żółwiami ninja i zrzutami zaopatrzenia dla żółwi ninja. Miłego kręcenia! Nie daj się zbytnio ogłuszyć i pamiętaj, aby uważać na wrogów, wirując po wyspie.

Źródło: www.pcinfestation.com