Jak włączyć wizualne efekty dźwiękowe w Fortnite?


Fortnite ma wiele opcji, które można wykorzystać, aby poprawić ogólne wrażenia z gry. Opcja „Wizualizuj efekty dźwiękowe” jest jedną z tych opcji i wyświetla monit na ekranie, który kieruje cię w stronę łupów, strzałów, a nawet innych graczy. Jeśli w pełni wykorzystasz tę opcję i wszystkie jej funkcje, możesz mieć przewagę nad innymi graczami podczas rywalizacji w meczach. Jest to procedura, którą należy wykonać, aby aktywować wizualne efekty dźwiękowe.

Przeczytaj także: Jak pobrać Fortnite na komputer?

Jak włączyć wizualne efekty dźwiękowe w Fortnite?

W grze Fortnite opcja Wizualizuj efekty dźwiękowe jest domyślnie wyłączona. Ma to na celu uniemożliwienie graczom przypadkowej aktywacji funkcji. Dzieje się tak, aby gracze nie mogli przypadkowo aktywować tej funkcji. Aby skorzystać z efektów wizualnych i dźwiękowych dostępnych w Fortnite, należy wykonać następujące procedury:

  • W tym momencie powinieneś skupić swoją uwagę na pasku bocznym, który jest znajduje się w menu głównym.
  • Aby uzyskać dostęp do opcji Menu, musisz przewinąć listę dostępnych opcji, aż do niej dotrzesz. Będzie na na samym dole listy.
  • Możesz dokonać wyboru, przechodząc do Menu i wybierając opcję Ustawienia z listy dostępnych opcji.

  • Poruszaj się po kartach, które są teraz wyświetlane, aż znajdziesz tę, która jest oznaczona „Audio,” a następnie kliknij ten.
  • Przewijaj w dół, aż dojdziesz do opcji dźwięku, a kiedy to zrobisz, wybierz opcję, która mówi Wizualizuj efekty dźwiękowe z wyświetlonego menu rozwijanego.
  • Sprawdź, czy „Wizualizacja efektów dźwiękowych” opcja jest przełączona na „Na” pozycja zamiast „Wyłączony” pozycja.

Jak włączyć wizualne efekty dźwiękowe w Fortnite?

Jeśli masz włączone wizualne efekty dźwiękowe, następnym razem, gdy uruchomisz grę, powinieneś zobaczyć monity wizualizacji dotyczące rzeczy takich jak łupy, ludzie, zwierzęta i strzelanie. Te monity pojawią się, jeśli masz włączone wizualne efekty dźwiękowe. Jeśli masz aktywną opcję wizualnych efektów dźwiękowych, zobaczysz te pytania. Powinno to mieć miejsce zawsze, niezależnie od tego, czy masz aktywną opcję wyświetlania wizualnych efektów dźwiękowych.

Jak działają wizualne efekty dźwiękowe w Fortnite

Wizualne efekty dźwiękowe w Fortnite działają jako wizualne podpowiedzi dla różnych dźwięków, które gracze mogą napotkać podczas gry. Dźwięki te mogą obejmować wystrzały, wybuchy, kroki i inne. Będzie wyglądał jak koło, które otacza twój celownik i wskaże ci kierunek, z którego dochodzi dźwięk.

Te wizualne podpowiedzi w grze mogą wyświetlać wszystko w połączeniu z sygnałem dźwiękowym w grze i są wyświetlane w grze. Podczas gry, oto kilka przykładów sygnałów wizualnych, które dadzą ci przewagę:

  • Brzęczący dźwięk skrzyń otwarte i zamknięte w pobliżu.
  • Odgłosy wydawane przez stworzenia znajdujące się w bezpośredni obszar.
  • Śladami graczy, którzy byli stosunkowo blisko gdzie stałem.
  • Dźwięki wystrzałów zostały zgłoszone w okolicy.

Jak włączyć wizualne efekty dźwiękowe w Fortnite?

Twój celownik otoczy Cię wizualną reprezentacją każdego możliwego dźwięku, a to będzie odpowiadać temu, co słyszysz. Te ilustracje wskażą Ci kierunek dźwięków, które mogą znajdować się w Twojej bliskiej odległości.

Dlaczego korzystanie z wizualnych efektów dźwiękowych zapewni Ci niezrównaną przewagę konkurencyjną?

Będziesz mieć znaczną przewagę nad graczami, którzy nie korzystają z tej funkcji, jeśli zdecydujesz się otrzymywać powiadomienia o lokalizacji sąsiednich skrzyń i graczy. Wynika to z charakteru implementacji wizualnych efektów dźwiękowych.

Gdy na ekranie pojawiają się sugestie dotyczące wszystkich pobliskich skrzyń w Twojej lokalizacji, proces przeszukiwania obszaru i pilnego szukania skrzyni jest o wiele bardziej dostępny. W podobny sposób podpowiedź śladu zidentyfikuje wszystkich potencjalnych wrogów w pobliżu, co może uniemożliwić ci zejście na dół lub ewentualnie podkreślić następną eliminację. Ponieważ Fortnite to gra typu Battle Royale, szybszy refleks może potencjalnie uratować cały mecz i zapewnić Ci Królewskie Zwycięstwo zamiast całkowitego usunięcia. To najważniejszy aspekt gry.

Jak włączyć wizualne efekty dźwiękowe w Fortnite?

Wizualizacja efektów dźwiękowych nie tylko zapewnia przewagę w grze, ale także pomaga graczom, którzy mają problemy ze słyszeniem, konkurować na równych zasadach. Umożliwia to użytkownikom lepsze wrażenia z gry dzięki wyświetlaniu elementów na ekranie, które w przeciwnym razie byłyby słyszalne tylko dla graczy. Jednak pomimo tego, że wizualne efekty dźwiękowe mają potencjał, aby rozwinąć twoją grę w Fortnite.Źródło : https://irnpost.com/how-to-turn-on-visual-sound-effects-in-fortnite/