Jak włączyć niestandardowe ruchy klawiatury po przekątnych w Fortnite?


Fortnite gracze na PC przez długi czas byli ograniczeni do poruszania się w jednym kierunku. Ze względu na sposób działania schematu ruchu WASD, gracze na PC nie byli w stanie wykonywać ruchów po przekątnej, podczas gdy było to standardem na konsolach.

Do dziś PC Fortnite gracze znaleźli rozwiązanie tej sytuacji w aplikacjach innych firm, takich jak Wooting lub używanie drążków analogowych kontrolera, dzięki czemu mogą wykonywać ruchy po przekątnej lub podwójne. Dzięki temu mogą biegać w przeciwnym kierunku bez poruszania kamerą.

The FortniteWydarzenie mares 2022 wprowadziło do gry łatkę v22.20, która została dołączona do nowej zmiany, która pozwoli graczom na PC na wreszcie podwojenie ruchu.

Jak włączyć poruszanie się po przekątnej klawiatury w Fortnite?

  • Początek Fortnite i otwórz Ustawienia.
  • Kliknij ikonę klawiatury i myszy w górnej części ekranu.
  • Włącz opcję „Użyj niestandardowych przekątnych”.
Zrzut ekranu za pośrednictwem Epic Games

Po włączeniu ustawień niestandardowych przekątnych można dostosować zachowanie funkcji, dostosowując ustawienia Kąt przekątnej do przodu i Kąt przekątnej do tyłu po przekątnej. Ustawienie ich odpowiednio na 62 i 152 wydawało się dobrym punktem w naszych testach. To jedno z ustawień, które zależą od osobistych preferencji graczy. Gracze mogą potrzebować trochę czasu, aby znaleźć najlepsze ustawienia przekątnych niestandardowych, które pasują do ich stylu gry.

Jeśli jesteś na swoich drogach i chcesz kontynuować grę Fortnite dzięki sprawdzonym metodom możesz po prostu wyłączyć to ustawienie, aby twoja postać mogła się poruszać tak, jak zawsze.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=634f0ccd043744959b6fa62b985ddb2a&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fhow-to-turn-on-custom-diagonals-keyboard-movement-in-fortnite&c=4214380563553327572&mkt=fr-fr