Jak włączyć automatyczne uruchamianie w Fortnite?


Aby wygrać tryb Battle Royale w Fortnite, musisz podróżować do wielu różnych miejsc na mapie. Ruch ma ogromne znaczenie, ponieważ jego wpływ na przebieg twoich potyczek jest często decydujący. Oprócz samych walk, będziesz sporo wędrował po okolicy, a zdecydowaną większość z nich będziesz musiał pokonać pieszo. W takim scenariuszu będziesz chciał się upewnić, że włączony jest tryb autoodtwarzania. Fortnite, na szczęście dla użytkowników konsol, zawiera funkcję o nazwie Autorun w samej grze. W tym samouczku pokażemy, jak włączyć automatyczne uruchamianie w Fortnite Battle Royale.

Przeczytaj także: Jak pobrać Fortnite na komputer?

Jak włączyć automatyczne uruchamianie w Fortnite?

Jeśli chcesz iść do przodu i biec w tym samym kierunku bez dotykania kontrolera w dowolnym momencie, możesz szybko włączyć automatyczne uruchamianie postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Musisz zacząć od wciśnięcia przycisku opcji, a następnie przejdź do menu ustawień, i na koniec tabulatorem, aż dojdziesz do menu opcji kontrolera. Wszystkie te kroki należy wykonać w kolejności.

Jak włączyć automatyczne uruchamianie w Fortnite?

Teraz, gdy masz już wszystko zorganizowane, musisz przejść do pierwszej opcji, czyli nazwany Kontroler Auto-Run, i musisz go aktywować. Możesz to zrobić przez klikając przycisk. Jeśli klikniesz dwukrotnie drążek po lewej stronie kontrolera, zmusi cię to do biegu do przodu bez konieczności dalszego przytrzymywania drążka. Może to być przydatne, jeśli masz problem z utrzymaniem uchwytu na drążku.

Jak włączyć automatyczne uruchamianie w Fortnite?

Teraz, jeśli wyjdziesz z menu ustawień przez dwukrotne dwukrotne kliknięcie lewym drążkiem kciuka, na dole ekranu pojawi się mały wskaźnik wskazujący, że automatyczne uruchamianie jest włączone. Oznacza to, że pomyślnie aktywowałeś automatyczne uruchamianie. To pokazuje, że udało Ci się aktywować funkcję automatycznego uruchamiania.

Jak włączyć automatyczne uruchamianie w Fortnite?

Po prostu stukając w lewy drążek w dowolnym kierunku powoduje zatrzymanie w dowolnym momencie gry. Spowoduje to chwilowe zatrzymanie gry. Oprócz wykonywania z nim kilku innych rzeczy, a także posiadania kilku innych aplikacji, możesz go używać do poruszania się po mapie. Ma też kilka innych zastosowań. Jeśli chcesz, możesz nawet zmienić kolejność rzeczy w ekwipunku, gdy automatyczne uruchamianie jest aktywne, jeśli chcesz. To jest coś, co możesz zrobić, jeśli chcesz. Dlatego aktywacja autorun jest czymś, co zdecydowanie należy zrobić.

Często zadawane pytania

Dlaczego nie mogę użyć przycisku sprintu w Fortnite?

Sprawdź ustawienia kontrolera, jeśli nie możesz sprintować w Fortnite.

Aby to sprawdzić, przejdź do ustawień i sprawdź kartę Konfiguracja kontrolera, aby sprawdzić, czy przycisk sprintu jest przypisany do kontrolera. Odpowiednią opcję znajdziesz bezpośrednio pod opcją Przenieś u góry listy po lewej stronie; jeśli chcesz móc sprintować w Fortnite, musisz zmienić jego przypisanie i wprowadzić odpowiednie zmiany.

Dlaczego poruszam się w takim ślimaczym tempie w Fortnite?

Dlaczego moja postać porusza się tak wolno, nawet jeśli nie mam włączonego trybu chodzenia? Jeśli przeciwnik spowoduje spowolnienie twojej postaci, a efekt nie zniknie po zakończeniu odliczania, może się to zdarzyć. Może się to również zdarzyć po naciśnięciu przycisku Caps Lock, w którym to przypadku efekt można wyłączyć, naciskając przycisk Caps loc.

Czy Fortnite ma asystę celowania?

Celowanie jest prostsze i bardziej naturalne przy użyciu myszy komputerowej niż przy użyciu drążka na kontrolerze; w związku z tym Fortnite korzysta z technologii znanej jako wspomaganie celowania, która jest typowa dla graczy kontrolerów stosowanych w grach FPS. Funkcjonalność funkcji pomocy w celowaniu jest dokładnie taka, jak została opisana.

Czy sprint został usunięty z Fortnite?

Jednak nowa funkcja sprintu całkowicie zastąpiła poprzednią, co oznacza, że ​​nie będziesz musiał naciskać żadnych dodatkowych przycisków, aby skorzystać z tego szybszego sposobu poruszania się. Oznacza to, że jeśli chcesz nauczyć się sprintu w Fortnite, nie powinno to być dla ciebie zbyt trudne, niezależnie od tego, czy grasz w grę na PlayStation 5, czy na komputerze.Źródło : https://irnpost.com/how-to-turn-on-autorun-in-fortnite/