Jak w Fortnite niszczyć Jack-o’-Lantern?


(Wiadomości CTN) – Halloween jest tuż za rogiem, więc wkrótce możemy spodziewać się nowej zawartości w naszych ulubionych grach. W Fortnite gracze mogą nie tylko uczestniczyć w upiornych aktywnościach podczas wydarzenia.

Twoim zadaniem jest zniszczenie Jack-o’-Lantern za pomocą broni dystansowej w grze Fortnite Nowy zadania.

Jak w Fortnite niszczyć Jack-o’-Lantern za pomocą broni dystansowej?

Od początku wydarzenia Epic Games dodało do niego wiele zupełnie nowej zawartości. Dodano nowe misje i przedmioty kosmetyczne. Większość z tych zadań i przedmiotów musisz ukończyć lub zdobyć, zanim Halloween się skończy.

W ramach Fortnitemare firma Epic Games dodała nową misję w Fortnite, w której gracze muszą zniszczyć pięć latarni z bronią dystansową. Możesz łatwo wykonać to zadanie.

Do ukończenia tego questu potrzebne są dwie rzeczy. Pierwsze zadanie to znalezienie broni dystansowej. Odnalezienie broni dystansowej na ziemi i skrzyniach nie powinno zająć dużo czasu. Bez względu na rodzaj broni to.

Następnym krokiem zadania jest zniszczenie pięciu dyniowych lampionów. W tej części nie ma nic trudnego, ale zajmuje to trochę czasu. cała mapa jest ozdobiona przedmiotami o tematyce Halloween, więc znalezienie tych przerażających dyń nie powinno być trudne.

Pojedynczy mecz nie wymaga spalenia pięciu dyniowych lampionów. Ponadto zniszczone dynie zostaną przywrócone po każdym meczu, więc ich zniszczenie również się liczy. Jeśli rozegrasz wiele meczów, ten quest byłby znacznie łatwiejszy.

Za wykonanie tego zadania otrzymasz unikalny spray. Gdy wydarzenie Fortnite: Koszmar dobiegnie końca, ta nagroda i zadanie nie będą już dostępne.

ZOBACZ TEŻ:

Najbardziej znienawidzona funkcja Diablo 3 utknęła z powodu swojego pudełkaŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=635a2c762a504998ae8544920074f314&url=https%3A%2F%2Fwww.chiangraitimes.com%2Ftech%2Ffortnite-how-do-you-destroy-jack%2F&c=12791318612646462308&mkt=fr-fr