Jak używać materiałów wybuchowych na łowisku w Fortnite

Jak używać materiałów wybuchowych na łowisku w Fortnite

Codzienne wyzwania w Fortnite nie zawsze są równe pod względem trudności. Niektóre są łatwiejsze niż inne, a jedno z bardziej skomplikowanych zadań polega na użyciu materiałów wybuchowych na łowisku. Określenie, jakich narzędzi użyć do zadania obrażeń, może być trudne, ponieważ wiele broni, które powinny działać, nie działa. Oto jak użyć materiałów wybuchowych na łowisku w Fortnite.

Aby ukończyć zadanie użycia materiałów wybuchowych na łowisku w Fortnite, musisz użyć narzędzia wybuchowego w dowolnym miejscu łowienia na mapie, w tym przypadku modyfikacji pojazdu Wieżyczka granatnika. Chociaż istnieje wiele rodzajów wybuchowych przedmiotów i broni, które możesz zdobyć, jedynym, który działa w tym zadaniu, jest modyfikacja Wieżyczki Granatnika. Jeśli nie będziesz miał szczęścia i nie zdobędziesz mitycznego samochodu Megalo Dona, musisz znaleźć zwykły pojazd i wyposażyć go w modyfikację wieżyczki granatnika, aby ukończyć to zadanie. Skrzynki z modami pojazdów są rozsiane po całej mapie, a te, które musisz znaleźć, to czerwone skrzynki.

Jeśli znajdziesz czerwone pudełko z modami, które zawiera wieżę karabinu maszynowego, możesz wyposażyć się w ten mod i poczekać, aż miejsce na mod się zregeneruje. Istnieje szansa, że ​​następnym modem, który pojawi się w tym samym miejscu, będzie Wieża Granatnika, ale w przeciwnym razie konieczne może być znalezienie innego miejsca odrodzenia. Gdy już posiadasz pojazd z tym modem, kolejnym krokiem w tym zadaniu jest zlokalizowanie miejsca do połowów. Miejsca do wędkowania to bulgoczące, okrągłe miejsca w różnych zbiornikach wodnych na mapie.

Chociaż można je spotkać wszędzie, najlepszym miejscem do sprawdzenia są zazwyczaj jeziora. Dwie świetne lokalizacje dla tego zadania to jezioro na wschód od Classy Courts i jezioro pośrodku mapy na wschód od Restored Reels. W obu tych miejscach znajdziesz mnóstwo miejsc do wędkowania.

Jeśli grasz ze znajomymi, na miejscu pasażera może znajdować się inny gracz, który będzie strzelał z wieżyczki granatnika w miejscu połowu. Ale jeśli jesteś sam, musisz wskoczyć na miejsce pasażera i samodzielnie wysadzić łowisko. Eksplozja dowolnego łowiska powoduje, że wszystkie znajdujące się w nim przedmioty wynurzają się na powierzchnię, co zwykle obejmuje różne ryby. Nawet poza tym zadaniem wysadzanie łowisk to świetny sposób na zdobycie XP lub znalezienie przydatnych przedmiotów, które możesz skonsumować dla swojego zdrowia i tarcz.

Źródło: www.bing.com