Jak usunąć uciekający głaz za pomocą kopnięcia w ślizg w Fortnite?


Wyzwania pierwszego tygodnia są dostępne w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4. Dowiedz się, jak usunąć uciekający głaz za pomocą Kopnięcia w ślizg w Battle Royale.

Opublikowano 23 września 2022 r.

Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 przyniósł wiele nowych treści i mechaniki broni, ale niektóre zmiany przeleciały pod radarem. Wyzwanie tego tygodnia, przemieszczenie uciekającego głazu za pomocą kopnięcia w ślizg, jest oparte na jednej z tych nowych zmian, które Epic wprowadził w nowym sezonie.

Slide Kicks to coś, czego tak naprawdę nie widzieliśmy wcześniej w Fortnite i chociaż mają nazwę, nie są tak wyraźne, jak zupełnie nowa funkcja. Łatwo przeoczyć, co oznacza to wyzwanie, ale w tym przewodniku dowiesz się dokładnie, jak usunąć głaz kopnięciem i zdobyć więcej PD.

Fortnite – jak usunąć uciekający głaz za pomocą kopnięcia w ślizg?

Uciekający głaz
Znajdź głazy na wzgórzach lub klifach. (Zdjęcie: Epickie gry)

Chociaż Kopnięcia wślizgiem mogą brzmieć jak nowy ruch w zwarciu, do którego gracze mają dostęp, jest to bardziej pasywna umiejętność, którą wszyscy mają teraz w grze. Dzięki najnowszej aktualizacji Rozdziału 3 Sezonu 4 Wślizgiwanie się do graczy może faktycznie odrzucić ich i zostać użyte do oczyszczenia ścieżki, gdy pozornie jesteś otoczony. W przeszłości bloki ciała działały, ale już nie.

Te zmiany w odrzuceniu wślizgu można również zastosować do budowli i wszystkiego, co ma HP. Tak więc nazwa Slide Kick odnosi się po prostu do zdolności do uszkadzania struktur lub odrzucania wrogów poprzez wślizgnięcie się bezpośrednio do nich. Weź ten pomysł i przenieś go na głaz, aby sprostać wyzwaniu tego tygodnia.

Uciekające głazy zostały dodane w zeszłym sezonie jako obiekty przypominające pułapki, które można było uderzyć z platformy skalnej. Zerwanie go powoduje, że stoczy się w dół i uszkadza wszystko na swojej drodze. Aby usunąć uciekający głaz kopnięciem w ślizg w Fortnite, wystarczy wsunąć się w głaz i zrzucić go. Nie ma w tym żadnej specjalnej mechaniki.

Kopnięcie ślizgowe
Wsuń się w głaz z niskim HP. (Zdjęcie: Epickie gry)

Jednak Slide Kick nie zadaje prawie żadnych obrażeń w Fortnite. Każde trafienie zada około 10-15 obrażeń, więc zalecamy uderzenie Uciekającego Głazu przynajmniej kilka razy. Platformy z głazami zaczynają się od 180 punktów zdrowia, więc potrzeba więcej niż kilku slajdów, aby je powalić bez kilku trafień.

Przesunięcie zbyt blisko głazu może się nie liczyć, więc najlepiej jest zacząć biegać z pewnym dystansem przed wślizgiem w skałę. To łatwy stos XP, a następnie możesz przejść do następnego zestawu wyzwań pierwszego tygodnia Fortnite Rozdział 3 Sezon 4.

Aby uzyskać więcej zawartości Battle Royale, zapoznaj się z naszą sekcją poświęconą Nowości Fortnite, aktualizacje, przewodniki, funkcjei więcej.

Wyróżniony obraz dzięki uprzejmości Epic Games.

Napisane przez Dana Wenerowicza

Dan jest pełnoetatowym przewodnikiem i autorem wiadomości w GINX Esports TV, obejmującym prawie każdą wersję gry. Niezależnie od tego, czy jest to Elden Ring, Call of Duty, Pokémon, czy nowe MMO, Dan patrzy na przewodników na każdym rogu. Masz boisko? Skontaktuj się przez e-mail pod adresem [email protected] lub Twitter @DanWenerowicz.Źródło : https://www.ginx.tv/en/fortnite/how-to-dislodge-runaway-boulder-slide-fortnite