Jak ustawić czujniki gwiazd we właściwej kolejności — Fortnite


Fortnite Oathbound, część druga zadań, jest już dostępna. Sprawdź nasz przewodnik, aby ukończyć nową misję Fortnite „Wyrównaj czujniki gwiazd we właściwej kolejności”.

Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 tydzień 7 Zadania zostały uruchomione. I tym razem Epic Games nie dodało zwykłych cotygodniowych zadań Fortnite z nagrodami XP, zamiast tego nowy zestaw ograniczonych czasowo wyzwań o nazwie Oathbound jest już dostępny. Oprócz zwykłych cotygodniowych zadań dostępne są misje Przysięgi. Zadania części 2 Oathbound są dostępne, a tutaj podzielimy się wskazówkami i sztuczkami, jak wyrównać czujniki gwiezdne, uszkadzając je we właściwej kolejności w rozdziale 4 Fortnite. Te zadania zostały dodane, gdy tylko aktualizacja Fortnite v23.20 została uruchomiona .

Ta misja Oathbound jest bardzo łatwa, ponieważ wystarczy uszkodzić czujniki, patrząc na odpowiedni kształt księżyca. Możesz wyposażyć dowolny kilof lub inną broń do zbierania plonów, aby zadać obrażenia i trafić w czujnik, a następnie odpowiednio je ustawić. Musisz spojrzeć na kształt księżyca na monitorze, aby dowiedzieć się, który czujnik należy najpierw uderzyć, w sumie jest tam pięć czujników, a kolejność można znaleźć, widząc symbol księżyca. Otrzymasz również 20 000 XP po ustawieniu wszystkich czujników gwiazd we właściwej kolejności po ich uszkodzeniu. Oto nasz łatwy przewodnik po zadaniach, aby wyrównać i uszkodzić czujniki gwiazd w Fortnite.

Zadania związane przysięgą

Ustaw czujniki gwiazd we właściwej kolejności – Przewodnik po zadaniach Fortnite

Jak sama nazwa wskazuje, musisz uszkodzić czujniki gwiezdne jeden po drugim we właściwej kolejności, a następnie wyrównać je, aby ukończyć tę nową misję Oathbound. Oto, co musisz zrobić, aby ukończyć najnowszą misję Fortnite Rozdział 4 Sezon 1.

Jak już wspomniano, musisz zidentyfikować kształt księżyca na monitorze, aby odpowiednio uszkodzić czujniki we właściwej kolejności.

Pierwszy czujnik

Pierwszy czujnik gwiezdny, który musisz uszkodzić w tym zadaniu Oathbound, jest oznaczony symbolem półksiężyca po prawej stronie. Poszukaj czujnika, który ma kształt półksiężyca po prawej stronie i uderz go swoją bronią.

Wyrównaj czujniki gwiazd Fortnite Nagroda 20 000 XP
Nagroda 20 000 PD

Drugi czujnik

Kolejny czujnik, który jest drugim czujnikiem gwiazdy, ma kształt półksiężyca po prawej stronie. Znajdź ten konkretny czujnik i uderz w niego, wtedy możesz go wyrównać po pierwszym..

Trzeci czujnik

Trzeci czujnik ma na sobie symbol pełni księżyca, zniszcz trzeci czujnik kilofem i przejdź do ostatnich dwóch.

Czwarty czujnik

Czwarty czujnik jest oznaczony półksiężycem po lewej stronie. Użyj swojej broni, aby uszkodzić czujnik czwartej gwiazdy. Następna jest ostatnia.

Piąty czujnik

Piąty i ostatni czujnik ma kształt półksiężyca po lewej stronie. Uszkodź ten czujnik i wyrównaj go, a zadanie zostanie zakończone.

Po uszkodzeniu i ustawieniu wszystkich 5-gwiazdkowych czujników musisz natychmiast wejść w interakcję z kosmicznym monitorem, aby ukończyć tę część zadania Przysięga. Ukończ zadanie i zdobądź 20 000 XP. Nowe zadanie fabularne będzie dostępne w pierwszym rozdziale 4 sezonu Fortnite po ukończeniu każdego zadania Zaprzysiężonego.

W ten sposób musisz ukończyć ostatnią część drugiej misji Fortnite Oathbound. Postępuj zgodnie z naszym prostym przewodnikiem i krokami, aby ukończyć nową misję Fortnite „dopasuj czujniki gwiazd we właściwej kolejności, uszkadzając je”. Ukończ zadanie i zdobądź nagrody XP, które pomogą ci awansować w przepustce bojowej Fortnite.

Aby uzyskać więcej powiązanych treści, odwiedź naszą dedykowaną stronę internetową Gamition.

Więcej wiadomości e-sportowych:

Śledź naszą dedykowaną stronę e-sportową, aby otrzymywać natychmiastowe wiadomości i aktualizacje dotyczące e-sportuŹródło : https://www.mediareferee.com/how-to-align-star-sensors-in-correct-order-fortnite/