Jak upuszczać przedmioty w Fortnite na PC?


Przewodniki

Poradnik, jak upuszczać przedmioty w Fortnite na PC.

W Fortnite istnieje wiele przedmiotów, które gracze mogą odebrać, a wszystkie mają różne poziomy użytkowania. Jednak nie możesz nosić wszystkiego; masz ograniczoną liczbę miejsc. W pewnym momencie przedmioty muszą zostać upuszczone, aby zrobić miejsce na ważniejsze przedmioty, takie jak materiały budowlane lub amunicja. Jeśli nadal łapiesz grę, oto jak upuszczać przedmioty w Fortnite na PC.

Fortnite – jak zrzucać przedmioty na PC

Najpierw musisz zadać sobie proste pytanie: czy używasz klawiatury i myszy, czy kontrolera w Fornite? Jeśli to drugie, jaki rodzaj kontrolera — Xbox czy PlayStation? Stworzyliśmy kroki dla obu, więc postępuj zgodnie z krokami, które dotyczą Ciebie.

Upuszczanie przedmiotów za pomocą klawiatury i myszy

Źródło obrazu: Epic Games

Istnieją dwie unikalne metody upuszczania przedmiotów w Fortnite na PC. Możesz polegać na domyślnych skrótach klawiszowych lub używać myszy.

  1. Otwórz swój ekwipunek, który jest domyślnie kluczem I.
  2. Za pomocą myszy kliknij lewym przyciskiem element, który chcesz usunąć.
  3. Przeciągnij go z ekwipunku i zwolnij.

W najtrudniejszych sytuacjach, czyli przez cały czas w Fortnite, jest to zdecydowanie najskuteczniejszy i najszybszy sposób upuszczania przedmiotów. Jest to szczególnie ważne, biorąc pod uwagę, że broń, którą podnosisz na początku, prawdopodobnie w pewnym momencie zostanie wymieniona, więc nie ma powodu, aby się ich trzymać. Zapewni też więcej miejsca na amunicję i materiały budowlane lub po prostu amunicję, jeśli bierzesz udział w meczu Zero Build.

Alternatywnie możesz upuścić przedmioty z ekwipunku, naciskając i przytrzymując klawisz X. Jeśli wybierzesz przedmiot, taki jak materiały budowlane, naciśnięcie klawisza X spowoduje upuszczenie 30 tego przedmiotu zamiast całego stosu. Jest to bardzo pomocne tylko przy dzieleniu się łupami z sojusznikami.

Upuszczanie przedmiotów za pomocą kontrolera

Jeśli używasz kontrolera — Xbox lub PS4/PS5 — upuszczanie elementów w Fortnite na PC zmienia się. Monit przycisku jest taki sam, jak na odpowiednich konsolach.

  1. Otwórz swój ekwipunek za pomocą przycisku D-Pad Up.
  2. Znajdź przedmiot, który chcesz upuścić i zaznacz go.
  3. Aby upuścić przedmioty, naciśnij przycisk Kwadrat (PS4/PS5) lub przycisk X (Xbox).

Dzięki temu omówiliśmy każdą metodę jak upuszczać przedmioty w Fortnite na PC. Jeśli wybijasz wyzwania w Fortnite, spójrz, jak Reality Saplings działają w grze lub zobacz, jakie inne zadania są dostępne w sezonie 3.Źródło : https://twinfinite.net/2022/08/how-drop-items-fortnite-pc/