Jak ukryć się w Fortnite – Creo Gaming

Jak zrobić sobie przerwę w Fortnite?

Gra w Fortnite może być wyczerpująca, szczególnie w późnych momentach gry, kiedy jesteś tylko ty i jeszcze jeden gracz. Jeśli masz dość przeciwstawiania się wrogom za pomocą tarcz zamieszek ze znajomymi i chcesz zrobić sobie przerwę, jest na to sposób. Możesz „wstrzymać” mecz Fortnite, będąc jeszcze w trakcie meczu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić pauzę w Fortnite, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Jak zrobić sobie przerwę w Fortnite?

Zrobienie sobie przerwy to świetny sposób, aby nadal być w grze i jednocześnie być AFK (z dala od klawiatury). Użyłem tej funkcji kilka razy, ponieważ dołączanie trwa zbyt długo. Aby zrobić sobie przerwę, jest to proste. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć ikonę swojego awatara w prawym górnym rogu. Otworzy się pasek boczny pochodzący z prawej strony. W tym menu przejdź do opcji Uczestnictwo i przełącz ją w tryb pauzy. Jeśli skończyłeś wstrzymywać, możesz po prostu ponownie kliknąć przełącznik, aby wznowić wstrzymywanie.

Teraz, gdy masz przerwę, Twoja drużyna może nadal rejestrować się w celu dobierania graczy – po prostu nie możesz grać. Aby ponownie dołączyć po ponownym włączeniu przełącznika, po prostu poczekaj, aż mecz się zakończy. Możesz to zrobić tylko wtedy, gdy jesteś w grupie, w przeciwnym razie opcja będzie wyszarzona.

Co mogę robić podczas przerwy?

Na początek możesz nadal przebywać z członkami grupy tak, jakbyś grał. Możesz z nimi rozmawiać i wchodzić w interakcje z każdym członkiem. Co więcej, możesz nawet oglądać mecz w trybie AFK. To lepszy sposób na przerwę bez wychodzenia. Jeśli nie korzystasz z Discorda, komunikacja jest znacznie łatwiejsza, gdy masz przerwę. Jak wspomniano, możesz oglądać mecz, co może być pomocne, gdy członkowie biorą udział w meczu, możesz pomóc, udzielając porad strategicznych lub sprawdzając szanse. Może się to wydawać oszustwem, ale jeśli Epic Games ma ten system w Fortnite, czy jest to technicznie oszustwo?

Masz problemy z dołączeniem do gry?

Jeśli chodzi o grupy, jeśli nie możesz do nich dołączyć z powodu błędów, mamy przewodnik, który pomoże Ci rozwiązać problem. Fortnite jest bezpłatny na Epic Games, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 i urządzeniach mobilnych.

Źródło: www.pcinfestation.com