Jak ukończyć zadanie Kickstart w Fortnite Rozdział 5 Sezon 2?

Poradnik: Jak ukończyć misję „Uciekaj 3 razy w 10 sekund” w Fortnite Rozdział 5, Sezon 2

Jak ukończyć misję „Uciekaj 3 razy w 10 sekund” w Fortnite Rozdział 5, Sezon 2

W drugim sezonie Fortnite Rozdział 5, zatytułowanym Myths & Mortals, firma Epic Games włączyła do gry kilka kultowych lokalizacji z mitologii greckiej, takich jak Góra Olimp i Zaświaty. W ramach tego sezonu nowa misja Kickstart wymaga „doskoczenia 3 razy w ciągu 10 sekund, będąc pod wpływem Underworld Dash”. Jeśli czujesz się zagubiony w tym zadaniu, nie martw się, nie jesteś sam! Powiemy Ci, jak to osiągnąć.

Aby ukończyć misję „Doskocz 3 razy w 10 sekund” w Underworld Dash w Fortnite Rozdział 5 Sezon 2, wykonaj następujące kroki:

Zacznij od wskoczenia do zielonego obszaru wodnego w pobliżu Zaświatów. Po wyjściu z wody Podziemi zobaczysz trzy zielone czaszki unoszące się wokół ciebie. Naciśnij „X” (PlayStation) lub „A” (Xbox), aby wznieść się w powietrze, a następnie ponownie szybko naciśnij przycisk skoku. Twoja postać wykona wtedy szybki doskok, mając za sobą zielony szlak. Powtórz tę czynność szybko dwa razy z rzędu, tak aby ukończyć trzy doskoki w czasie krótszym niż 10 sekund i zakończyć zadanie Kickstart.

Od początku gry skacz z myśliwca, który przelatuje w pobliżu lokalizacji Underworld na twojej mapie. Nie musisz lądować bezpośrednio na pałacu Hadesa. Wystarczy, że wylądujesz w jednym z zbiorników zielonej wody rozsianych po północnym obszarze mapy.

Gdy znajdziesz się w wodzie, automatycznie otrzymasz nowe ulepszenie prędkości. Będziesz wiedział, że Underworld Dash „wpływa” na ciebie, ponieważ zobaczysz trzy zielone czaszki unoszące się wokół twojej postaci. Każda czaszka reprezentuje kreskę. Musisz użyć wszystkich trzech, aby ukończyć tę misję Kickstart w czasie krótszym niż 10 sekund.

Aby wykonać Skok do Podziemi w Fortnite, musisz wznieść się w powietrze, a następnie nacisnąć przycisk skoku po raz drugi, pozostając w zawieszeniu. Twoja postać natychmiast przeskoczy przez ekran, a za nią zielona chmura. Musisz szybko powtórzyć tę czynność trzy razy.

Jak zdobyć Underworld Dash w Fortnite – lokalizacje

Jak wspomniano wcześniej, będziesz musiał zanurzyć się w Jeziorach Podziemi, aby „wpływać” na Underworld Dash w Fortnite. Jednak w rzeczywistości jest kilka miejsc, w których można zdobyć ulepszenie doskoku w połowie gry. Oto lista miejsc, gdzie można zdobyć Underworld Dash w Fortnite:

Wypełniając misję „Doskocz 3 razy w ciągu 10 sekund pod wpływem Underworld Dash”, otrzymasz 10 000 PD w ramach przepustki bojowej. A skoro mowa o misjach Kickstart, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat znajdowania i akceptowania odpraw SHADOW w Fortnite Rozdział 5, Sezon 2.

Fortnite jest dostępny na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, urządzeniach mobilnych i komputerach PC.

Źródło: www.siliconera.com