Darmowe opakowanie Star Wars w Fortnite x Discord – Jak zdobyć?

Jak zdobyć darmowe opakowanie Star Wars w Fortnite x Discord

4 maja Fortnite połączył siły z Discord, aby dać graczom szansę na zdobycie darmowego opakowania Star Wars wykonując proste zadanie Find the Force. Aby zdobyć ten Wrap, wystarczy grać w Fortnite i mieć konto na Discordzie, a następnie wykonać prosty proces.

Jak ukończyć zadanie Find the Force Discord i zdobyć opakowanie Star Wars

Proces ukończenia zadania Find the Force Discord Quest w Fortnite jest bardzo szybki i prosty, jednak jest kilka ważnych warunków wstępnych, o których powinieneś wiedzieć. Przede wszystkim zadanie jest dostępne do 22 maja, godz. 23:59 EDT. Masz więc dużo czasu na ukończenie zadania, ale warto zrobić to jak najszybciej, bo później możesz o tym zapomnieć.

Następną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że nie możesz zdobyć tego dropu na Discord, chyba że masz włączone ważne ustawienie: Zrzuty w grze. Wykonaj czynności opisane poniżej, aby upewnić się, że to ustawienie jest włączone w Twojej aplikacji Discord:

 1. Otwórz Discord i kliknij Ikona zębatki obok Twojego imienia w lewym dolnym rogu.
 2. Kliknij na Prywatność i bezpieczeństwo opcję na liście opcji po lewej stronie.
 3. Przewiń w dół i włącz Użyj danych, aby dostosować moje wrażenia z Discorda i Nagrody w grze (inaczej dropy).
 4. Zamknij menu ustawień.

Gdy wykonasz te kroki, możesz otrzymać opakowanie Star Wars w Fortnite.

Sposoby na zdobycie opakowania Star Wars w Fortnite

Ten Wrap można zdobyć na dwa różne sposoby:

Metoda nr 1 – Udostępnij ekran Fortnite znajomemu na Discordzie

Ta metoda jest dużo łatwiejsza w porównaniu z drugą metodą. Aby zdobyć drop w ten sposób, wystarczy udostępnić ekran (transmisja) Fortnite dla co najmniej 1 widza na dowolnym serwerze przez 15 lub więcej minut.

 1. Przejdź do dowolnego serwera, który umożliwia udostępnianie ekranu – może to być nawet Twój prywatny serwer.
 2. Dołącz do kanału głosowego na tym serwerze i poproś znajomego, aby dołączył do tego kanału razem z tobą.
 3. Uruchom Fortnite, a następnie udostępnij ekran na Discordzie, wykonując następujące czynności:
  1. Kliknij na Ikona wyświetlacza w lewym dolnym rogu aplikacji Discord.
  2. Ustaw jakość strumienia zgodnie z własnymi preferencjami.
  3. Wciśnij Przejdź na żywo przycisk.
 4. Po skonfigurowaniu strumienia powiedz znajomemu, aby to zrobił oglądać strumień. Następnie po prostu zagraj w Fortnite za minimum 15 minut. Upewnij się, że twój znajomy ogląda transmisję przez te piętnaście minut. Po upływie 15 minut Wrap zostanie wysłany do Ciebie Spis prezentów na Discordzie.

Metoda nr 2 – Dołącz do serwera Fortnite Discord i wykonaj dwa proste zadania

Jeśli nie możesz nakłonić kogoś do oglądania transmisji lub jeśli Twój komputer ma problemy z udostępnianiem ekranu w Fortnite, ta metoda pozwoli ci zdobyć opakowanie Star Wars we własnym zakresie, bez pomocy kogokolwiek innego.

 1. Zacznij od uruchomienia Fortnite, a następnie otwórz Discord i dołącz do dowolnego oficjalnego serwera Fortnite.
 2. Po dołączeniu do serwera przejdź do kanału o nazwie #znajdź-moc.
 3. Na tym kanale pojawi się bot, który pozwoli ci wziąć udział w zadaniu Find the Force Discord Quest. Ale zanim będziesz mógł to zrobić, musisz wykonać prosty krok weryfikacyjny dla serwera, na którym musisz zgodzić się na jego zasady.
 4. Kliknij w Chodźmy przycisk, a następnie kliknij przycisk Połącz konto przycisk. Spowoduje to otwarcie strony internetowej w Twojej przeglądarce, w której będziesz musiał połączyć swoje konta Epic i Discord (aby później móc odebrać nagrodę).
 5. Po połączeniu kont kliknij na Rozpocznij misję przycisk w Discord, aby rozpocząć zadanie.
 6. Kiedy zadanie się rozpocznie, bot da ci dwa zadania do wykonania. Jedno zadanie ma być wykonane w Fortnite, drugie zaś na serwerze Discord. Zadania te można wykonywać w dowolnej kolejności.

Jak odebrać opakowanie Star Wars w Fortnite

Po wykonaniu powyższych kroków na Twoim Discordzie pojawi się alert. Kiedy klikniesz na Odkupić przycisk, twój Spis prezentów otworzy się na Discordzie.

 1. Kliknij na Prawo w ekwipunku, wybierz odpowiednią platformę (PC/PlayStation/Xbox) i odblokuj kod.
 2. Po tym pojawi się nowy przycisk Odbierz. Gdy to klikniesz, zostaniesz przeniesiony do przeglądarki, gdzie możesz zalogować się na swoje konto Epic Games i na koniec dodać Coruscant’s Pride Wrap do swojego ekwipunku Fortnite.</