Jak ukończyć wyzwania lam i ram w Fortnite/Rocket League?


Epic Games i Psyonix właśnie rozpoczęły powrót imprezy crossover między dwoma swoimi dużymi tytułami: Fortnite i mobilna wersja Liga Rakietowa, Rocket League Sideswipe. To wydarzenie wprowadza nowe wyzwania do tytułu mobilnego, które odblokują nowe elementy kosmetyczne w obu Przesunięcie boczne jak również Fortnite. W tym przewodniku dowiesz się, jak ukończyć wyzwania w wydarzeniu Lama-Rama.

Jak ukończyć wyzwania lamy-ramy

W wydarzeniu Lama-Rama jest w sumie pięć wyzwań, które zapewnią unikalne nagrody w obu Liga Rakietowa i w Fortnite dla tych, którzy mogą je ukończyć. Pierwsze dwa są dość proste i ich ukończenie zajmie tylko trochę czasu, podczas gdy ostatnie trzy mogą wymagać nieco więcej wysiłku. Pierwszym wyzwaniem jest rozegranie pięciu meczów online, nie ma znaczenia na której liście odtwarzania. Dzięki temu otrzymasz zupełnie nowy baner w Fortnite i nową nakładkę na Rocket League Sideswipe zwana Najlepszą Lamą. Kolejnym wyzwaniem jest rozegranie dziesięciu meczów. Dzięki temu dostaniesz Octane Cruise Back Bling Fortnite i koła Umbrella Royale w Przesunięcie boczne.

Nieco większym wyzwaniem będzie zdobycie 30 bramek w meczach online. ten Fortnite nagroda jest Liga Rakietowa GG Spryskaj podczas Przesunięcie boczne gracze otrzymają tytuł „Extra Zwyczajnego” gracza. Ostatnie dwa wyzwania będą wymagały od ciebie kilkukrotnego znalezienia się w kręgu zwycięzców, ponieważ musisz wygrać dziesięć gier i zostać MVP w trzech grach. Wyzwanie wygranych gier zapewni Ci Renegade Blaze Contrail w Fortnite podczas gdy gracze otrzymają koła lamy w Przesunięcie boczne. Za wyzwanie MVP otrzymasz kilof Octane Whomper i naklejkę Octane, znaną jako Loot Llama.

Związane z:

Fortnite: Wszystkie lokacje w krypcie w rozdziale 3, sezon 1

Wydarzenie Llama-Rama potrwa do 27 grudnia o 13:00 ET / 10:00 PT, więc upewnij się, że wykonałeś te wyzwania przed ostatecznym terminem, aby otrzymać wszystkie nagrody.

Rocket League Sideswipe jest już dostępny na iOS i Androida. Fortnite Rozdział 3: Sezon 1 jest dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PC, iOS i Android.Source : https://thenerdstash.com/how-to-complete-the-fortnite-rocket-league-llama-rama-challenges/