Jak ukończyć wyzwania Fortnite Nindo i zdobyć nagrody Naruto?


Epic Games nie boi się wydawania crossoverów w Fortnite. Rozdział 3 Sezon 3 nie różni się od Dartha Vadera, który pojawia się w przepustce bojowej, a także wprowadza się nową skórkę Spider-Man Zero. Oprócz crossoverów, w tym sezonie pojawiły się nowe ciekawostki, dodano nowe sposoby podróżowania po wyspie z rękawicą Grapple oraz wilkami i dzikami. Inne Fortnite nadszedł crossover, wraz z wyzwaniami Nindo, które dają szansę na odblokowanie gadżetów Naruto. Obejmuje to emotikony, lotnię, owinięcie broni, a nawet niektóre nagrody XP. Oto jak je odebrać.

Zanim zaczniesz zarabiać, musisz zalogować się na stronie The Nindo za pomocą swojego konta Epic Games. Następnie przejdź do strony „Wyzwania” i weź ich na Fortnite, podczas korzystania z witryny w celu śledzenia postępów. Po ukończeniu wyzwań zdobędziesz odznaki potrzebne do odblokowania Fortnite Nagrody Naruto.

Jakie są Fortnite x nagrody Naruto?

Zdobycie odznaki ze ścieżki Itachiego odblokowuje emotikon zszokowany Itachi. Odznaka ze ścieżki Gaary doda emotikonę Skupiony Gaara do twojej szafki. Wreszcie, jedna odznaka ze ścieżki Hinaty odblokuje emotikon Byakugan Hinata, a odznaka ze ścieżki Orochimaru da ci emotikon uśmiechu Orochimaru.

Spójrzmy prawdzie w oczy, emotikony nie są najbardziej ekscytującą nagrodą, jaką możesz zdobyć Fortnite. Na szczęście zdobycie 10 odznak z dowolnej ścieżki odblokuje Akatsuki Weapon Wrap, a ukończenie wszystkich czterech ścieżek nagrodzi cię Manda Glider. Ponadto odblokowanie pięciu odznak z jednej ścieżki spowoduje dodanie 20 000 PD do przepustki bojowej. Oznacza to, że możesz zdobyć do 80 000 PD, odblokowując wszystkie pięć odznak z każdej ścieżki.

Jest mnóstwo czasu na pokonanie wyzwań i zdobycie nagród. Masz czas do 7 lipca na ukończenie wyzwań i odblokowanie Fortnite Nagrody Naruto.Źródło : https://www.pcinvasion.com/how-to-complete-the-fortnite-nindo-challenges-and-earn-naruto-rewards/