Jak ukończyć wszystkie zadania ognia z ogniem w Fortnite?


Ukończ sezon trzeci w wielkim stylu dzięki tym zadaniom związanym z ogniem! Wszystko musi się skończyć, a rozdział trzeci sezonu trzeciego zakończy się za nieco ponad tydzień. Dlatego wszelkiego rodzaju ekscytujące Fortnite zadania są teraz wydawane, w tym zadania Ogień z ogniem.


POWIĄZANE: Przewodnik po pakiecie zadań do Fortnite: Phantasm’s Level Up

Ponieważ przepustka bojowa wkrótce stanie się niedostępna, jest to ostatnia szansa, aby gracze mogli ukończyć wszystko, co jest do wykonania. Ci, którzy już ukończyli przepustkę, mogą nadal mieć możliwość zdobycia darmowych kosmetyków ze strony z nagrodami bonusowymi. Świętuj tydzień Ogień z ogniem i jak najlepiej wykorzystaj to, co pozostało z tego sezonu.

WIDEO DLA GRACZY DNIA

Zadania Ogień z Ogniem

cztery zadania Ogień z ogniem do ukończenia w całości. Jeden z nich ma pięć różnych etapówz każdym etapem zapewniającym taka sama ilość punktów doświadczenia jako nagroda. Brak przedmiotów kosmetycznych zostaną przypisane tym, którzy ukończą te zadania, ponieważ zostały zaprojektowane, aby pomóc graczom zwiększyć ich poziom sezonu i ukończ karnet bojowy.

Za każde zadanie i każdy ukończony etap otrzymasz 12 000 PD – co oznacza że jesteś w stanie zdobyć łącznie 96 000 PD. Oto zadania:

Zapal struktury (50; 150; 250; 500; 1000)

Ta misja w szczególności jest podzielona na: pięć etapów. Na każdym etapie będziesz musiał zapalić jeszcze większą liczbę struktur aby zdobyć 12 000 PD. Na szczęście w tym tygodniu zostało to nieco łatwiejsze, ponieważ Coraz powszechniejsze stały się świetliki i inne rodzaje przedmiotów wywołujących ogień.

Traf przeciwnika w pełni naciągniętym łukiem Pierwotnego Płomienia (2)

The Pierwotny płomień łuk został tymczasowo usunięty ze skarbca na czas wydarzenia. Podobnie jak w przypadku wszystkich łuków, musisz go naciągnąć, aby go naładować, aby określić jego siłę. Twoim zadaniem jest tutaj naciągnij do maksimum Łuk Pierwotnego Płomienia, a następnie go puść by trafił wroga. Zrób to dwa razy i zadanie jest zakończone.

Gaś pożary na konstrukcjach za pomocą Slurp (100)

W świecie Fortnite Slurp gasi pożary. To jest dokładnie to, co musisz tutaj zrobić — ugasić 100 pożarów konstrukcji za pomocą Slurp. Armatki chugowe stały się bardziej powszechne i teraz będą pojawiają się jako łupy w skrzyni i podłodze zamiast być dostępnym tylko w automatach. Celuj i strzelaj z armaty Chug Cannon do ognia w strukturach, aby je ugasić.

Zadaj obrażenia przeciwnikom w promieniu dziesięciu metrów za pomocą strzelby Smoczy oddech (800)

Ponieważ strzelba jest broń bliskiego zasięgu, nie powinieneś mieć większych problemów z celowaniem i ranieniem graczy w promieniu dziesięciu metrów. Oddech Smoka to potężna strzelba, ale dość wolno nadrabia swoją moc. Będziesz musiał uważaj, gdy strzelisz do wroga i zaczniesz przeładowywać, ponieważ może to być ich szansa na uderzenie w ciebie. Zadaj łącznie 800 obrażeń i możesz iść.

DALEJ:Fortnite: Wszystkie cotygodniowe zadaniaŹródło : https://www.thegamer.com/fortnite-fire-with-fire-quests-guide-dragons-breath-shotgun-primal-flame-bow/