Jak ukończyć misje odzyskiwania Dragon Ball w Fortnite?


Z Fortnite x Dragon Ball’s Powrót do zdrowia Zestaw zadań, gracze mogą wreszcie zrobić sobie zasłużoną przerwę od treningu i walki. Gdzie większość poprzednich Smocza kula– zadania tematyczne wprowadzone do Fortnite podczas tego wydarzenia, w którym gracze musieli wykazać się wiedzą i udowodnić swoje umiejętności, siedem celów misji odzyskiwania jest znacznie łatwiejszych i znacznie mniej obciążających. Razem wyznaczają łatwiejszą ścieżkę dla graczy, którzy chcą zmaksymalizować swoje poziomy mocy, aby zdobyć kilka ostatnich darmowych przedmiotów kosmetycznych związanych z wydarzeniem i kilka pominięć w zamian za premię Fortnite Karnety bojowe.

SCRERENANT WIDEO DNIA

Jak sama nazwa wskazuje, zestaw Recovery Quest ma na celu pomóc Fortnite gracze faktycznie odpoczywają i dobrze się bawią. Gracze byli zachwyceni samym rozmiarem Fortnite skrzyżowanie z Smocza kula, a opanowanie całej nowo wprowadzonej zawartości wydarzenia nie jest łatwym zadaniem. Gracze mogą wykonywać dziesiątki zadań związanych z wydarzeniem, aby zdobyć pełne darmowe kosmetyki z mini-przepustki bojowej, odkrywać kultowe lokacje z Smocza kula seriale na niestandardowych wyspach, a nawet oglądaj odcinki popularnej serii anime w grze. Co więcej, współpraca Epic z Toei Animation przyniosła również kilka premium Fortnite skórki oparte na Smocza kula postacie, które gracze mogą kupić za V-dolce.


Powiązane: Jak odblokować wszystkie skórki postaci Dragon Ball w Fortnite?

Podczas tego wydarzenia gracze niemal codziennie spotykali się z nowymi wyzwaniami od premiery pierwszego Fortnite x Dragon Ball Zestaw zadań rozgrzewkowych. W związku z tym każdy Smocza kula fani, którzy grindowali, aby ukończyć zadania, z pewnością odczują ulgę, słysząc, że cele zadań odzyskiwania są dość proste, przynajmniej w większości.

Odzyskaj 50 punktów zdrowia podczas odpoczynku w namiocie

Fortnite Namioty to niezwykle wszechstronne konstrukcje, które zostały wprowadzone na początku roku Fortnite Rozdział trzeci. Namioty te pełnią kilka różnych funkcji: gracze mogą w nich odpocząć i schować ograniczoną liczbę przedmiotów. Przechowując przedmioty, gracze mogą wracać do swojego namiotu w kolejnych meczach, aby je odebrać. Namioty mogą pojawić się w dowolnym miejscu jako rzadki łup z ziemi w Fortnitechociaż zwykle spadają bardziej niezawodnie w miejscach relaksu, takich jak: Lądowanie łupów. Gdy gracze podniosą jeden, mogą go rozmieścić na dowolnej odpowiedniej powierzchni. Gracze mogą również ubiegać się o opuszczone namioty, które natkną się na Fortnite wyspa.


W tym zadaniu gracze muszą rozbić namiot na Fortnite wyspę lub zajmij opuszczony namiot jako swój własny, a następnie odpocznij w nim, aby odzyskać zdrowie. W związku z tym gracze faktycznie muszą odnieść obrażenia, aby ukończyć ten cel. Wszczynanie walk z innymi graczami bez osłony to doskonały sposób na utratę zdrowia. Alternatywnie, gracze mogą sobie to trochę ułatwić, walcząc Fortnite NPC. Ci ostatni nie są tak niebezpieczni jak ludzie, a nawet po prostu otrzymują obrażenia od upadku.

Zanurz się w wodzie w spalonej słońcem chatce lub plażowej bash

To druga część powyższego zadania i jest dość prosta. Wszystko, co gracze muszą zrobić, to odwiedzić Sunburned Shacks lub Beach Bash i popływać. Spalone Spalone Szałasy znajdują się na najbardziej wysuniętym na wschód krańcu Fortnite wyspa w pobliżu laguny Mighty Monument; gracze mogą to rozpoznać, ponieważ jest dość blisko miejsca, w którym mogą się spotkać Smocze Kule Bulma jako Fortnite NPC.


Powiązane: Każda kultowa lokalizacja na wyspie Dragon Ball Adventure w Fortnite

Alternatywnie, gracze mogą również udać się do Beach Bash na zachodnim wybrzeżu, gdzie spotkają małą imprezę wraz z własnym stoiskiem DJ-skim i ciężarówką z lodami. Obie lokalizacje nie widzą dużego ruchu pieszego, więc gracze mogą wybrać jedną z nich. Po dotarciu na miejsce, wszystko, co muszą zrobić, aby ukończyć to zadanie, to wskoczyć do wody.

Rozpal się przy ognisku i odzyskaj 50 punktów zdrowia

Ogniska są częstym widokiem na Fortnite wyspy, a gracze mogą je znaleźć w większości lokalizacji, w tym na małej wyspie w środku Lądowanie łupów jezioro i wzdłuż linii brzegowych Lądowanie łupów i Potężny Pomnik laguna. Po zapaleniu ogniska stopniowo leczą pobliskich graczy, ale gasną, jeśli nie są do tego zadbane. Gracze mogą rozpalić ogień, przewracając niektóre Fortnite drzewa na drewno do wykorzystania jako paliwo.


Aby się wyleczyć, gracze muszą otrzymać trochę obrażeń, ale można to zrobić na wiele sposobów, podobnie jak w powyższym zadaniu z namiotem. Po zranieniu gracze mogą następnie rozpalić ognisko, pozostać przy nim i wyzdrowieć.

Idź łowić ryby na rafie liściastej, potężnym pomniku i lądowaniu łupów

Gracze prawdopodobnie będą musieli spędzić kilka meczów, kończąc tę ​​szczególną wyprawę wędkarską, ponieważ Liściasta Rafa, Potężny Pomnik i Lądowisko Łupów nie są blisko siebie. Gracze powinni zacząć łowić w Lądowisku Łupów na środku mapy, zanim wyruszą na Liściastą Rafę lub Potężny Pomnik, w zależności od tego, gdzie wyląduje krąg burzy. Pozwala to graczom odwiedzić dwa z trzech łowisk w jednym meczu.

Powiązane: Jak złapać rybę punktu zerowego w Fortnite (i co robi)

Mighty Monument i Loot Landing to świetne miejsca do lądowania w Fortnite, i wydają się być trochę zajęci. Jednak oba obszary są również duże i zawierają kilka miejsc do wędkowania, które wyglądają jak ławice ryb. Dlatego gracze nie powinni mieć problemów ze znalezieniem spokojnego miejsca do łowienia ryb i relaksu. Aby ukończyć tę misję, gracze muszą zarzucić linkę i nawinąć pojedynczą rybę w każdej lokalizacji.

Przywróć 200 zdrowia, jedząc ryby lub mięso podczas lub po bitwie Versus

Uczestniczyć w Fortnite Versus Battles, gracze muszą wchodzić w interakcję ze specjalnymi Versus Boards, które stawiają ich przeciwko losowemu przeciwnikowi. Jeśli obaj gracze zgodzą się wziąć udział, stają się widoczni na swoich mapach i mogą polować na siebie na pojedynek. Gracze, którzy ukończyli Fortnite x Dragon Ball’s Misje treningowe sparingowe będą już uczestniczyły w kilku bitwach Versus w wielu meczach, aby wypełnić swoje cele.

Jednak to zadanie nie wymaga od graczy szukania lub uszkadzania przeciwników. Każde zdrowie odzyskane po zjedzeniu ryb lub mięsa, gdy gracze mają aktywną walkę w trybie kontrataku, liczy się do tego zadania. Gracze powinni w tym zadaniu przedkładać ryby nad mięso, ponieważ jedzenie ryb zwykle leczy więcej punktów zdrowia niż mięso, a niektóre ryby zapewniają nawet korzystne efekty specjalne po spożyciu. Mięso leczy gracza za mniej i można je znaleźć tylko podczas polowania i zabijania dzikich zwierząt, co jest bardziej ryzykowne niż łowienie ryb.

Użyj wędki, aby jeździć na rekinie łupowym

To zadanie może być trochę ryzykowne, ponieważ łupieżcze rekiny zadają mnóstwo obrażeń i są bardzo agresywne, nawet wyganiają graczy z wody i rzucają się na nich na suchym lądzie. Dlatego gracze powinni odświeżyć Fortnite mechanika ruchu, jeśli ich próby złapania przejażdżki rekinem Łupem nie powiodą się.


Powiązane: Rozdział trzeci Fortnite, sezon trzeci: Jak ukończyć wyzwania 10 tygodnia

Najlepszym miejscem do wykonania tego zadania jest jezioro przy Logjam Lotus w północnej części Fortnite wyspa. Gracze powinni spróbować wylądować po drugiej stronie jeziora od Logjam Lotus, aby znaleźć mały domek z dokiem i beczką pełną wędek. Uważając, aby nie zbliżyć się zbytnio do wody, gracze mogą zarzucić wędkę w stronę rekina łupieżczego, który nazywa to jezioro domem. Może to być trochę trudne, ponieważ łupieżcze rekiny mają bardzo chaotyczny wzorzec ruchu. Jednak gdy gracze zdążą się zatrzasnąć, będą mogli cieszyć się jazdą na nartach wodnych.

Ukończ 3 zadania odzyskiwania

Ukończenie trzech zadań w każdym Fortnite x Dragon Ball’s zestawy zadań zapewniają graczom Smoczą Kulę. W tym momencie gracze, którzy konsekwentnie angażują się w zadania związane z wydarzeniem, będą na dobrej drodze do zebrania wszystkich 7 przedmiotów kolekcjonerskich Dragon Ball i zdobycia wyjątkowego szybowca Shenron.

Gracze nie muszą wykonywać wszystkich zadań związanych z wydarzeniem, aby zdobyć wszystkie Fortnite x Dragon Ball’s Uwolniona moc kosmetyki lub szybowiec. Jednak wyluzowane cele zestawu Recovery to doskonały sposób, aby gracze mogli zdobyć trochę punktów poziomu mocy, jednocześnie mogąc odpocząć, zrelaksować się i cieszyć się wszystkim Fortnite x Dragon Ball ma do zaoferowania.


 • Okładka Fortnite

  Fortnite

  Pierwotna data wydania:
  2017-07-21

  Gatunek muzyczny:
  Akcja, wojna

  ESRB:
  TŹródło : https://screenrant.com/how-to-complete-dragon-ball-recovery-quests-fortnite/