Jak ukończyć misje Fortnitemares Horde Rush w Fortnite?


Fortnite Rozdział 3 Sezon 4 przynosi więcej upiornych akcji dzięki Koszmarów Czar 2022. Częścią tej aktualizacji jest konkretnie powrót Horde Rush Zero kompilacji Pośpiech Hordy, w której gracze muszą pokonać wiele rund bitew potworów, aby odnieść zwycięstwo. W końcu będzie kilka zadań i wyzwań związanych z tym trybem LTM, więc zapoznaj się z naszym przewodnikiem poniżej, jak ukończyć misje Fortnitemares Horde Rush w Fortnite.

Zero Build Horde Rush w Fortnite

Zero Build Horde Rush to kooperacyjny tryb ograniczony czasowo po raz pierwszy wprowadzony w sezonie 9. W tym sezonie pojawi się nowa wersja Zero Build i całkowita zmiana dostępnych łupów oraz większa różnorodność wrogich potworów!

fortnite_horde_rush_fortnitemares1
Załaduj dobry sprzęt przed rozpoczęciem każdej rundy (zrzut ekranu: Touch Tap Play)

Podczas Horde Rush gracze muszą współpracować, aby pokonać hordy różnych Cube Monsters, przetrwać każdą rundę i pokonać Opiekuna na końcu. Najważniejszą częścią tego trybu jest szybkie przygotowanie się na początku każdej rundy i wykorzystanie pracy zespołowej, aby wyeliminować potwory, jednocześnie chroniąc się nawzajem.

Zdobądź dodatkowe punkty za strzały w głowę (zrzut ekranu przez Touch Tap Play)

Gracze mają 150 sekund na początku pierwszej rundy, aby zrabować jak najwięcej, zanim pojawią się potwory, które pojawiają się przy gigantycznych obeliskach. Te obeliski powinny zostać zniszczone, aby nie pojawiały się tam kolejne potwory. Ta pierwsza runda trwa 3 minuty, po których wszystkie potwory znikną, a wyeliminowani gracze odrodzą się gotowi do przygotowania się do następnej rundy.

Przygotuj się! (zrzut ekranu Touch Tap Play)

W następnej rundzie krąg burzy kurczy się i przesuwa, a różnorodność potworów rośnie, włączając w to Trucizny i Lodowe Biesy oraz Eksplodujące Brute! Po zakończeniu tej rundy gracze mają czas na ponowne łupienie i odnalezienie kryształów mnożnikowych, które zwiększają zdobyte punkty.

Zdobądź mnożnikowy kryształ bonusowy! (zrzut ekranu Touch Tap Play)

W każdej kolejnej rundzie pojawiają się silniejsze potwory do pokonania, takie jak Zabójca Sześcianu z Bocznym Minigunem i Mega Brute, które są bardzo silnymi wersjami zwykłych Brutes.

Pokonaj Cube Assassin (zrzut ekranu Touch Tap Play)

W ostatniej rundzie gracze muszą pokonać Opiekuna, gigantycznego potwora, który potrafi odrzucać graczy do tyłu i zadać im spore obrażenia. Jeśli gracze mogą współpracować, aby strzelać do słabych punktów Opiekuna, może zostać wyeliminowany, a drużyna wygra!

Pokonaj Opiekuna Bossa na końcu! (zrzut ekranu Touch Tap Play)

Zadania gorączki hordy

Zadania gorączki hordy nie są jeszcze dostępne, ale zostaną wydane, gdy Fortnite: Koszmarów Czar dobiegnie końca w listopadzie. Zajrzyj tutaj, kiedy Fortnite: Koszmarów Czar dobiegnie końca, aby dowiedzieć się, jakie są zadania i jak je wykonać!

Powiązane: Jak pokonać Inkquisitora w Fortnite

To wszystko na razie o Horde Rush LTM w Fortnite! Następnie sprawdź jak zdobyć skórkę Chrome Punk za darmo ten sezon. Powodzenia.

Zatrudniamy autorów poradników do gier!

Touch, Tap, Play poszukuje doświadczonych pisarzy do tworzenia przewodników dla popularnych tytułów na urządzenia mobilne i Nintendo Switch. Jeśli gry mobilne to Twoja pasja i chcesz zarabiać na tworzeniu poradników, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź nasze ogłoszenie już dziś!



Źródło : https://www.touchtapplay.com/how-to-complete-the-fortnitemares-horde-rush-quests-in-fortnite/