Jak ujawniają przecieki, następna aktualizacja Fortnite zaplanowana jest na 14 maja

Fortnite: następna aktualizacja pojawi się w przyszłym tygodniu

Przecieki ujawniają datę premiery kolejnego wydarzenia w Fortnite

W ciągu ostatnich kilku tygodni plan działania Epic Games dotyczący Fortnite na rok 2024 wyciekł i został potwierdzony wydarzeniami w popularnej grze Battle Royale. Obejmuje to najnowszą aktualizację zawartości Gwiezdnych Wojen i nadchodzącą zawartość Billie Eilish, ale w Fortnite pojawi się mnóstwo nowej zawartości. Wielu fanów czeka, aby dowiedzieć się, kiedy może pojawić się następna aktualizacja, ponieważ zbliżamy się do premiery Fortnite Rozdział 5, Sezon 3. Na szczęście niedawno pojawił się nowy przeciek sugerujący, że następna aktualizacja może pojawić się wcześniej niż oczekiwano dla Fortnite.

Ten wyciek pochodzi od ShiinaBR na Twitterze. W ciągu ostatnich kilku lat okazali się dość niezawodnymi dostawcami przecieków, chociaż nie są odporni na popełnianie błędów. Jak w przypadku każdego wycieku, najlepiej jest spojrzeć na te informacje z perspektywy czasu, ale informacje Shiiny dotyczące tego ujawnienia pochodzą z Fortnite Status, dzięki czemu są jak najbardziej wiarygodne w świecie wycieków Fortnite. Epic może nieco poprawić sytuację, ale jest prawie pewne, że następna aktualizacja Fortnite pojawi się 14 maja.

Prawdziwe pytanie brzmi: co stanie się z tą aktualizacją. Wiemy, że w dalszej części roku pojawi się mnóstwo nowych rzeczy, ale wygląda na to, że aktualizacja z 14 maja będzie ogólnie dość minimalna. W kolejnym tweecie Shiina stwierdziła, że ​​następna aktualizacja „nazywa się v29.40”. Mówią też: „Zawsze jest możliwe, że dodadzą więcej zawartości, ale nie spodziewajcie się nowych skórek ani podobnych rzeczy”. Jest prawdopodobne, że będzie to tylko bardzo, bardzo lekka aktualizacja. »

To nieco rozczarowująca wiadomość, ale warto zauważyć, że rozdział 5, sezon 3 rozpoczyna się 13 czerwca. Jest bardzo prawdopodobne, że Epic zachowa większość swoich dobrych rzeczy na kolejny sezon Fortnite. Tak czy inaczej, nie spodziewajcie się, że 14 maja otrzymacie ujawnione skórki i wydarzenia. Prawdopodobnie będzie to stosunkowo prosta aktualizacja w ramach przygotowań do nowego sezonu.

Wyciekła mapa drogowa Fortnite 2024

Jak wspomniano wcześniej, wydaje się, że niedawny wyciek dał fanom szczegółowy wgląd w plan działania Fortnite na rok 2024. Wyciek ten najwyraźniej potwierdziły treści Billie Eilish pojawiające się na festiwalu Fortnite, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej. Fani Fortnite mogą również spodziewać się współpracy z Piratami z Karaibów i Fall Guys. Tymczasem oczekuje się, że podczas Festiwalu Fortnite nawiążą współpracę ze Snoop Doggiem, Metalliką i nie tylko. Battle Royale w Fortnite również otrzyma w sierpniu sezon inspirowany Marvelem, w którym wystąpią Doktor Doom i Fantastyczna Czwórka. Wreszcie, oczekuje się, że Fortnite OG powróci jeszcze w tym roku jako preludium do Rozdziału 6, Sezonu 1.

Fortnite jest już dostępny na PlayStation, Switchu, urządzeniach mobilnych, Xbox i PC.

Źródło: komiks.com