Jak szybko odblokować samochód Whiplash Fortnite w „Rocket League”


FortniteWydarzenie High Octane w grze to zabawne połączenie Liga Rakietowa podczas tego wydarzenia kultowy samochód Octane zostanie wrzucony do trybu Battle Royale i tworzonych przez społeczność.

Nie tylko radość sprawia prowadzenie, skakanie, przewracanie i podkręcanie Octane’a w zróżnicowanym krajobrazie Fortnite, ale gracze mają również możliwość wykonywania zadań, aby zdobyć nagrody w grze w obu grach. Ukończenie ośmiu zadań High Octane zarobi Fortnite gracze Rocket League-tematyczne elementy kosmetyczne: cztery „błyskotki”, spray i emotikon oraz nowy kilof Clutch Victory.

Ukończenie tych samych zadań odblokowuje również Whiplash jako grywalny wóz bojowy Liga Rakietowa oraz Przesunięcie boczne, wraz z nowymi kołami i czterema naklejkami. Oczywiście ta nagroda jest najbardziej pożądana Liga Rakietowa graczy, którzy mogli właśnie zainstalować Fortnite po raz pierwszy od lat (w tym ja), więc ten przewodnik przyspieszy te zadania i sprawi, że w mgnieniu oka zresetujesz się za pomocą Whiplash.

Jak odblokować samochód Whiplash w Rocket League

Aby odblokować Whiplash, musisz ukończyć osiem z jedenastu zadań High Octane, z których trzy są w trakcie Fortnitetrybów Battle Royale, a pozostałe osiem można ukończyć w czterech stworzonych przez społeczność minigrach.

Dobrą wiadomością jest to, że zadania High Octane są dość łatwe, a nawet jako Fortnite nowicjuszowi udało mi się je ukończyć tylko w 30 minut lub tak. Aby wyeliminować dodatkowy czas potrzebny na poszukiwanie Octane w trybie Battle Royale, utknąłem z wyzwaniami minigry.

Aby załadować się do poczekalni pierwszej minigry, użyj selektora listy odtwarzania na stronie głównej Fortnite menu (kliknij listę odtwarzania lub użyj X / Kwadrat w zależności od typu kontrolera) i przewiń w dół, aż zobaczysz listę odtwarzania High Octane Quests, jak pokazano poniżej.

Pamiętaj, że istnieje również lista odtwarzania „High Octane”, więc upewnij się, że znalazłeś właściwą listę odtwarzania „High Octane Quests”. To najłatwiejszy sposób na znalezienie i dołączenie do potrzebnych minigier, aby ukończyć każde zadanie.

Rocket League na żywo

Zadania:

  • Zdobądź 250 punktów w RL Live
  • Zdobądź 100 punktów w RL Live

To była zdecydowanie najszybsza para wyzwań z całej grupy, pod warunkiem, że znasz sztuczkę. Po pojawieniu się w grze przebiegnij przez lobby (gdzie Liga Rakietowa e-sporty są wyświetlane na ogromnych telewizorach — miła niespodzianka!), dopóki nie trafisz na dwa portale: Freestyle i Race.

Wskocz na portal Freestyle, a zostaniesz przeniesiony do otoczonego murami obszaru z pływającymi obręczami. Wjedź na arenę, odwróć się, a zobaczysz małą czerwoną obręcz w powietrzu. Przejście przez tę obręcz zapewnia 20 z 250 punktów potrzebnych do ukończenia zadań Rocket League Live.

Najłatwiejszym sposobem przeskoczenia przez tę obręcz jest ustawienie się na rampie na powyższym zrzucie ekranu, wjechanie na rampę prosto na obręcz i użycie doładowania w celu dokonania niezbędnych korekt. Przy odrobinie praktyki możesz nawet skoczyć prosto ze ściany i wrócić przez obręcz, aby zdobyć jeszcze więcej punktów. Zrób to kilkanaście razy, a zdobędziesz 250 punktów potrzebnych do obu zadań.

Możesz sprawdzić swoje postępy w dowolnym momencie, naciskając przycisk Wstecz na kontrolerze lub naciskając Escape i otwierając menu zadań. Gdy oba zadania zostaną oznaczone jako ukończone, możesz wyjść z powrotem do lobby.

Ruiny Rocketeera

Zadania:

  • Zbierz 8 monet
  • Dotrzyj do każdego punktu Hardpoint w ruinach Rocketeer

Rocketeer Ruins to minigra typu King of the Hill, w której gracze rywalizują o pozostanie w obrębie twardych punktów podróży na mapie. Na szczęście gracze muszą po prostu przejechać przez każdy twardy punkt, aby zaznaczyć postęp w realizacji zadania, a masywna strzałka nad głową wskazuje właśnie tam. Do niektórych z nich trudno się dostać, ale masz mnóstwo czasu, aby tam skoczyć lub znaleźć rampę, która zaprowadzi cię do strefy twardego punktu.

Gdy twardy punkt jest aktywny, podążaj za strzałką, a następnie spędź resztę czasu na szukaniu monet (patrz wyżej), aż aktywuje się następny punkt. Te monety są rozmieszczone na mapie na wielu poziomach, więc sprawdzaj zarówno na rampach, jak i na parterze.

Udało mi się ukończyć oba zadania przed zakończeniem rundy. Pamiętaj, aby sprawdzić swoje postępy, aby upewnić się, że odwiedziłeś każdy unikalny twardy punkt, ponieważ moje lobby powtórzyło kilka twardych punktów, zanim mogłem odwiedzić ostatni.

Wyścig Oktanów

Zadania:

  • Ukończ okrążenie w mniej niż 2 minuty i 30 sekund
  • Ukończ dwa okrążenia

Jest to prosta minigra wyścigowa z parą łatwych zadań, które można ukończyć w ciągu zaledwie kilku minut. Po prostu załaduj minigrę (prywatne lobby będzie działać dobrze), wskocz do Octane’a, aby rozpocząć wyścig i użyj swojego Liga Rakietowa umiejętności pokonania dwóch okrążeń. Nawet przy kilku wpadkach i kolizjach łatwo pobić docelowy czas, jeśli zbierzesz wiele kapsuł doładowania. Po ukończeniu dwóch okrążeń sprawdź dwukrotnie, czy ukończyłeś zadanie i możesz ruszać.

Octanes kontra Snajperzy

Zadania:

  • Zadaj 600 obrażeń (jako Snajper)
  • Zlikwiduj przeciwnika Snajpera (jako Octane)

Ta minigra przypomina mi stare dobre czasy Kuźnia Halo. Połowa graczy w lobby to uzbrojeni przechodnie na platformie, podczas gdy druga połowa jeździ Octanami. Nic dziwnego, że obie drużyny próbują wyeliminować się nawzajem wszelkimi niezbędnymi środkami. Po rozpoczęciu minigry zostaniesz przydzielony do jednej z dwóch drużyn, które pod koniec każdej rundy zamieniają się stronami.

Jako Octane próbujesz taranować Snajperów, więc uderz w rampę i użyj swojego dopalacza, aby wycelować w przeciwników. Może to być trochę trudne, zwłaszcza jeśli wciąż przyzwyczajasz się do sposobu Fortnite Octane daje radę, ale nie jest zbyt twardy. Gdy wyeliminujesz jednego Snajpera, ukończysz jedno z dwóch zadań.

Jako Snajper po prostu strzelaj do nadlatujących Oktanów, aby zadać zaledwie 600 obrażeń przed końcem rundy. Uważaj, aby nie zostać potrąconym przez latający samochód, ponieważ zakończy to rundę i ograniczy obrażenia.

Po rozegraniu obu stron minigry, aby ukończyć każde zadanie, możesz opuścić lobby.

Odbierz swoje nagrody!

Po ukończeniu każdego z powyższych zadań odblokujesz samochód Whiplash dla obu Liga Rakietowa oraz Przesunięcie boczne, wraz z nowym zestawem kół i czterema naklejkami. Pod warunkiem, że Epic Games i Liga Rakietowa konta są prawidłowo połączone, Whiplash powinien zostać wyświetlony przy następnym uruchomieniu którejkolwiek z gier. Jeśli nie pojawi się wyskakujące okienko, sprawdź dokładnie, czy poprawnie wykonałeś każde zadanie. W przeciwnym razie daj serwerom kilka godzin na dostarczenie przedmiotów.

Zajęło to ok Liga Rakietowa zdarzenie crossover dla mnie do zainstalowania Fortnite po raz pierwszy od lat, ale minigry stworzone przez społeczność wydały mi się zaskakująco zabawne. Chciałbym zobaczyć podobny system w grze, aby pokazać ogromną kreatywność w grze Liga Rakietowa społeczność i dodać nowe, przyjemne tryby gry.

Gracze mają czas do 3 grudnia na ukończenie ośmiu lub więcej zadań. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia High Octane można znaleźć tutaj.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6376224494bc4d6ea8c5eb13a53210ce&url=https%3A%2F%2Fwww.forbes.com%2Fsites%2Fmaxthielmeyer%2F2022%2F11%2F16%2Fhow-to-quickly-unlock-fortnites-whiplash-car-in-rocket-leaguehigh-octane-quest-guide%2F&c=18436581518977715165&mkt=fr-fr