Jak szukać kontenerów w Lil Dirty Dock lub Coastal Columns w Fortnite

Jak znaleźć i otworzyć kontenery w Lil Dirty Dock lub Coastal Columns w Fortnite?

Wyszukiwanie kontenerów w Lil Dirty Dock lub Coastal Columns w Fortnite

Aby ukończyć to zadanie, musisz zlokalizować i otworzyć w sumie trzy kontenery w tych dwóch lokalizacjach. Dotyczy to skrzyń, skrzynek z amunicją i skrzyń z produktami. Masz do wyboru odwiedzenie tylko jednej lokalizacji lub obu, w zależności od preferencji. Możesz otworzyć wszystkie trzy kontenery w jednym miejscu lub otworzyć kilka w jednym miejscu, a ostatni w drugim.

Bez względu na to, jaką metodę wybierzesz, aby wykonać to zadanie, musisz najpierw zlokalizować i udać się do jednego z tych dwóch punktów orientacyjnych.

Lokalizacja Lil Dirty Dock w Fortnite

Lil Dirty Dock można znaleźć w pobliżu południowo-wschodniego narożnika mapy, pomiędzy Redline Rig i Polem Bitwy Brawlera. Ten mały dok znajduje się na samym końcu mapy, co oznacza, że ​​musisz szybko zabrać swoje rzeczy i wyjść, aby uniknąć złapania burzy. Znajdziesz tam wiele kontenerów do otwarcia i NPC do wynajęcia.

Lokalizacja kolumn przybrzeżnych w Fortnite

Kolumny przybrzeżne można znaleźć na zachodnim krańcu mapy, na zachód od Pleasant Piazza. Obszar ten składa się z wielu starożytnych budowli kamiennych, dzięki czemu jest dość łatwy do zauważenia z daleka. Chociaż łupów jest mniej niż w Lil Dirty Dock, nadal powinieneś być w stanie znaleźć trzy kontenery potrzebne do ukończenia tego zadania, o ile inni gracze nie otworzą ich przed tobą.

Jeśli w ramach tego zadania planujesz splądrować obie lokalizacje w tym samym meczu, prawdopodobnie będziesz chciał wziąć samochód mityczny lub zwykły samochód, który możesz wyposażyć w modyfikacje. Bez samochodu dotarcie z jednego punktu orientacyjnego do drugiego zajmuje dużo czasu. Możesz także rozważyć zatrzymanie się po drodze, aby otworzyć kontenery w legowiskach Pustkowi, jeśli nadal masz to zadanie do ukończenia.

Po otwarciu wszystkich trzech kontenerów możesz zdobyć 1000 XP za swoją ciężką pracę.

Źródło: www.bing.com