Jak spakować Fortnite 2022


Kiedy zaczynamy nowy rok, Fortnite Wrapped 2022 to świetny sposób, aby zobaczyć, jak to zrobić Fortnite leczył cię przez ostatnie dwanaście miesięcy. Chcesz zobaczyć, jak Twoje wyniki w 2022 roku zestawiają się z resztą Fortnite społeczność? Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby otrzymać Fortnite Zapakowany 2022.

Czym jest Fortnite opakowany w 2022 r.?

Kliknij, aby powiększyć

Podsumowania roku stają się coraz bardziej powszechne. Spotify Wrapped to jedno z najbardziej znanych i wyczekiwanych corocznych podsumowań. Obecnie Xbox, PlayStation i Nintendo oferują podsumowania i podsumowania roku, które pozwalają zobaczyć interesujące fakty na temat czasu spędzonego z ich konsolami w ciągu ostatniego roku.

Kiedy dzwonimy w 2023 roku, Fortnite przystępuje do akcji dzięki uprzejmości Fortnite Owinięty. Fortnite Wrapped 2022 to szansa na podsumowanie rocznego podsumowania Twoich statystyk Fortnite i zobacz, jak radzą sobie z przyjaciółmi i znajomymi.

Ile eliminacji i Królewskich Zwycięstw zapewniłeś sobie w tym roku? W jakim sezonie grałeś najczęściej? Znajdź odpowiedzi na te i inne pytania dzięki Fortnite Zapakowany 2022.

Jak spakować Fortnite 2022

fortnite-wrapped-2022-jak-zdobyc

Kliknij, aby powiększyć

Fortnite Wrapped to dzieło stworzone przez fanów, więc nie jest to coś, co można sprawdzić w grze lub na oficjalnym Epic Games Fortnite stronie internetowej.

  1. Zamiast tego musisz odwiedzić stronę Wrapped 2022 w witrynie FNZone.
  2. Następnie wprowadź swój identyfikator konta Epic Games w pasku wyszukiwania i kliknij „Wyszukaj”.
  3. Jeśli poprawnie wpisałeś swój identyfikator konta Epic Games, pojawi się karta z Twoim numerem 2022 Fortnite Owinięty. Ta spersonalizowana karta pokaże, co osiągnąłeś Fortnite w ciągu ostatniego roku, takie jak liczba godzin gry, eliminacje i Królewskie Zwycięstwa.

Jeśli chcesz, możesz pobrać swój Fortnite Zawiń 2022 rok lub pokaż znajomym za pomocą linku do udostępniania.

Nie marnuj kolejnej minuty! Idź po swój 2022 Fortnite Zapakowany na pamiątkę kolejnego roku Fortnite.

Możesz zdobyć dużo XP, wypełniając Fortnite Rozdział 4 Sezon 1 Kamienie milowe.Źródło : https://www.ggrecon.com/guides/fortnite-wrapped-2022-how-to-get/