Jak ślizgać się, kopać uciekający głaz w Fortnite


Chce ściągnąć chorego kopnięcie ze zjeżdżalni w Fortnite? W ramach wyzwań tego tygodnia będziesz musiał wskoczyć w uciekający głaz. Możliwe, że już ślizgałeś się po mapie, więc wykonanie rzutu w ślizgu będzie dość łatwe — musisz tylko skupić się na nawiązaniu kontaktu. Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się, jak wykonać kopnięcie ze ślizgu.

Jak wykonać rzut ze wślizgu w Fortnite

Funkcja przesuwania działa już od jakiegoś czasu — wystarczy nacisnąć lewy przycisk Ctrl, aby przesuwać się podczas biegu lub sprintu. Jeśli zjeżdżasz w dół, wjazd na zjeżdżalnię to dobry sposób na szybkie oddalanie się od przeciwników, zwłaszcza wilków i błyszczących chromowanych świń.

Aby jednak wykonać kopnięcie w poślizgu, ty musi nawiązać kontakt z przeciwnikiem lub przedmiotem. Jeśli zatrzymasz się o kilka cali, będziesz musiał spróbować ponownie. Najlepszym rozwiązaniem jest sprint, a następnie wślizgnięcie się do przeciwnika i nawiązanie z nim kontaktu, co automatycznie aktywuje kopnięcie. Jedyny wysiłek wymagany od ciebie to dotarcie do nich, co, szczerze mówiąc, jest trudniejsze niż się wydaje.

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Aby ukończyć wyzwanie na ten tydzień, musisz biec sprintem i wślizgiwać się do głazu, aż się przewróci. Możesz go wcześniej uszkodzić bronią lub kilofem, aby przyspieszyć działanie. Upewnij się, że masz pod ręką broń, aby wyeliminować czających się w pobliżu przeciwników.Źródło : https://www.pcgamer.com/fortnite-slide-kick-boulder/