Jak skutecznie przeciwdziałać bombom Boogie w Fortnite Rozdział 5 Sezon 3

Jak przeciwdziałać efektom tańca Boogie Bomb w Fortnite

Fortnite Rozdział 5 Sezon 3 przywrócił Boogie Bomb; oto jak przeciwdziałać efektom tańca broni.

Firma Epic przedstawiła Boogie Bomb w Fortnite Rozdział 1 Sezon 2 jako dziwny granat, który zmuszał graczy złapanych w eksplozji do tańca. Osoby dotknięte tym efektem tracą kontrolę nad swoją postacią na kilka sekund, nie mogąc używać broni, budować, a nawet kucać podczas animacji tańca.

Był przechowywany w skarbcu i kilkakrotnie wycofywany ze służby, ale pojawił się ponownie w Rozdziale 5 Sezonu 3, aby przeciwdziałać potencjalnie obezwładnionym pojazdom. W efekcie gracze zaczęli rzucać Boogie Bombami w kierowców, zmuszając ich do wysiadania z samochodów i włamywania się do improwizowanych tańców.

Jak anulować Boogie Bomby w Fortnite

Najskuteczniejszym sposobem przeciwdziałania efektowi Bomby Boogie jest opuszczenie obszaru za pomocą umiejętności Underworld Dash.

Chociaż Underworld Dash nie zatrzyma animacji tańca, odsunie trafionych graczy od linii ognia, ponieważ bomby uniemożliwiają normalne bieganie i uniki.

Gracze mogą zdobyć doskok jedynie odwiedzając sekcję Podziemia w Rozdziale 5 i spacerując po zielonych wodach. W ten sposób odblokowują trzy ruchy doskokowe, które po aktywacji zapewniają zwiększenie prędkości.

Jedynym sposobem na przedwczesne zakończenie animacji Boogie Bomb jest otrzymanie obrażeń przez gracza. Zatem osoby dotknięte przedmiotem tanecznym muszą mieć wroga w zasięgu wzroku i być gotowe do natychmiastowego odwetu, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Nie jest tak niezawodna jak metoda kontrataku w przypadku Underworld Dash, jednak może zmienić przebieg bitwy w mgnieniu oka.

To wszystko, co warto wiedzieć na temat anulowania Boogie Bombs w Fortnite. Więcej informacji na temat Rozdziału 5 Sezonu 3 znajdziesz w naszym przewodniku po wszystkich mitycznych samochodach Nitro oraz o tym, jak zhakować Autobus Wojenny.

Źródło: www.bing.com