Jak rzucać cukierkami z pojazdu w Fortnite


Jeśli chcesz wyrzucić cukierki z pojazdu w Fortnite, musisz wiedzieć, gdzie je znaleźć i jak wykonać tę akcję, co nie jest od razu oczywiste, ponieważ nie musisz mieć opcji, aby to zrobić, gdy jesteś siedział na siedzeniu kierowcy. Tylko pasażerowie mogą korzystać z przedmiotów ze swojego ekwipunku w pojeździe, ale to nie znaczy, że potrzebujesz kogoś innego do pomocy w tym upiornym zadaniu, ponieważ możesz to zrobić samodzielnie.

Pokonaj Inkquisitor Fortnite

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Jak pomóc pokonać Fortnite Inkquisitor w Grim Gables podczas wydarzenia Halloween.

Cukierki powracają do bitwy królewskiej na wydarzenie Fortnite Fortnitemares i można je spożywać, aby zapewnić różne korzyści, w tym poprawę zdrowia i tarczy, zapewnienie widzenia termicznego, zwiększenie prędkości lub zmniejszenie efektu grawitacji, dzięki czemu możesz skakać i przemierzałeś Fortnite. W przypadku jednego z halloweenowych zadań wydanych podczas tego wydarzenia musisz trzykrotnie uruchomić smakołyki ze swojej przejażdżki, więc oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby rzucać cukierkami z pojazdu w Fortnite.

Jak rzucać cukierkami z pojazdu w Fortnite

Rzuć cukierki z pojazdu w Fortnite

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Zanim będziesz mógł rzucać cukierkami z pojazdu w Fortnite, najpierw musisz znaleźć niektóre z tych słodkich smakołyków, ale pomocnie jest na to wiele sposobów. Jeśli pójdziesz do dowolnego domu i zadzwonisz do drzwi, aż się zepsuje, możesz otrzymać „smakołyk” w postaci cukierków, a wiele domów mieszkalnych na wyspie ma w swoich dekoracjach wiadro smakołyków, które możesz przeszukać. Wiele postaci z Fortnite również zaczęło sprzedawać cukierki podczas tego wydarzenia Halloween, więc jeśli zobaczysz jednego w pobliżu, mogą ci również pomóc w zamian za kilka batonów. Zwróć uwagę, że chociaż istnieje wiele różnych smakołyków, których możesz użyć w tym zadaniu, Precel Zero Point się do niego nie liczy – w końcu nie jest to tak naprawdę cukierek.

Rzuć cukierki z pojazdu w Fortnite

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Teraz masz już kilka smakołyków, możesz przejść do rzucania cukierków z pojazdu w Fortnite, jednak zauważysz, że kiedy wsiadasz do przejażdżki, twój ekwipunek znika i masz dostęp tylko do zwykłych elementów sterujących jazdą. Aby temu zaradzić, postępuj zgodnie z monitem Zmień miejsce (zwykle klikając prawym drążkiem), a staniesz się pasażerem, który następnie pozwoli ci podświetlić cukierki w ekwipunku, przytrzymać spust celowania, aby wyskoczyć z okna, a następnie nacisnąć spust rzutu, aby uruchomić smakołyk. Możesz to zrobić samodzielnie, gdy pojazd jest nieruchomy, a jeśli nie masz trzech cukierków do wyrzucenia, możesz wyjść i zebrać je przed powtórzeniem procesu, aby ponownie użyć tych samych. Postępuj zgodnie z tą metodą, aby w sumie trzy razy wyrzucić cukierki z pojazdu w Fortnite, a zadanie zostanie ukończone.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63592f5c050942e5a0b5a760d97aa0b8&url=https%3A%2F%2Fwww.gamesradar.com%2Ffortnite-throw-candy-from-a-vehicle%2F&c=14532902058553489797&mkt=fr-fr