Jak ratować manekiny treningowe z wody w zadaniu My Hero Academia w Fortnite


Fortnite to obecnie jedna z najpopularniejszych gier typu battle royale, a teraz dołączyła do niej jedna z najpopularniejszych ostatnio serii anime, Moja Akademia Bohaterów. Cztery postacie z anime dołączyły do ​​walki o wyspę wraz z kilkoma nowymi wyzwaniami, które utrzymają zaangażowanie graczy i sprawdzą ich umiejętności jako bohaterów wśród jednych z najlepszych.

Musisz znaleźć wiele manekinów rozsianych po całej wyspie i uratować je przed zbliżającym się wodnym grobem. Oto wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o tym, jak i gdzie ratować manekiny treningowe z wody Fortnite’s Moja Akademia Bohaterów zadania.

Gdzie ratować manekiny treningowe z wody Fortnite

Zrzut ekranu przez Fortnite.gg

Jest sześć miejsc, w których musisz się udać, aby uratować manekiny z wody podczas Moja Akademia Bohaterów zadania w Fortnite. Są one pokazane na powyższym obrazku, ale każdego z tych pływających głupców można znaleźć w następujących lokalizacjach.

  • W zatoce na południowy zachód od Cytadeli
  • Na prawo od środka Cytadeli
  • Pośrodku nowego Loot Lake pod Anvil Square
  • Na dużym kawałku lodu na północny wschód od Anvil Square
  • Obok wyspy na południowy wschód od Faulty Splits
  • W stawie na zachód od Frenzy Fields

Wszystko, co musisz zrobić, to przepłynąć lub podejść do manekina w wodzie i nacisnąć wymagany monit przez kilka sekund. W tym momencie uratowałeś manekina i możesz przejść do następnego. Jeśli będziesz działać szybko, możesz zdobyć je wszystkie w najwyżej kilku meczach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639c72ddd51649288e98bd6ccb77b9e9&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fhow-to-rescue-training-dummies-from-the-water-in-fortnite&c=5984476237258521039&mkt=fr-fr