Jak przewrócić drzewa Timber Pine w Fortnite Star Wars Find The Force? – Przewodnik

Jak przewrócić drzewa Timber Pine w Fortnite Star Wars Find The Force?

Fortnite to gra, która zawsze przynosi wiele ciekawych crossoverów. W sezonie 2 rozdziału 4 pojawiła się nowa współpraca z Gwiezdnymi Wojnami, która dodaje zadania Znajdź moc, które gracze mogą wykonać, aby odblokować Dartha Maula. Jednym z tych zadań jest przewrócenie drzewa Timber Pine za pomocą Mocy lub miecza świetlnego. W tym przewodniku dowiesz się, jak to zrobić.

Czym jest Timber Pine w Fortnite?

Sosny Timber Pine są drzewami, które są znacznie wyższe od innych na mapie Fortnite. Można je łatwo rozpoznać po grubych pniach i pochylonych w dół gałęziach pokrytych liśćmi. Drzewa te można powalić za pomocą narzędzia do zbioru, ale zamiast po prostu zniknąć, zamieniają się w dużą kłodę, którą gracz może toczyć po mapie.

Lokalizacje Fortnite Timber Pine

Chociaż Timber Pines można znaleźć w różnych miejscach na mapie, zalecamy skierowanie na wschód od Frenzy Fields lub na północ od Kenjutsu Crossing, aby ukończyć to zadanie. Jednakże, te dwie lokalizacje mają ich dużą kolekcję. Aby ułatwić poszukiwania, spojrzyj na poniższą mapę Fortnite z zaznaczonymi lokalizacjami Timber Pine, dzięki uprzejmości Fortnite.GG.

Jak przewrócić Timber Pine w Fortnite

Później możesz powalić Timber Pines, zbierając miecz świetlny lub zdolność Mocy z Bramy Szczeliny. Po prostu użyj jednego z dwóch, aby zaatakować drzewo. Zadanie zostanie oznaczone jako ukończone po upadku drzewa. Oto, co musisz zrobić:

  1. Wskocz do meczu Fortnite.
  2. Odwiedź lokalizację Rift Gate.
  3. Wejdź z nim w interakcję, aby zdobyć umiejętność Lightsaber lub Force.
  4. Udaj się do jednej z lokacji Timber Pine.
  5. Użyj miecza świetlnego lub zdolności Mocy, aby powalić Timber Pine.

Wystarczy powalić jedno drzewo Timber Pine, aby ukończyć zadanie Find The Force w Fortnite Rozdziału 4, Sezonu 2. W ten sposób przybliżysz się o krok do odblokowania Dartha Maula w Fortnite.

Aby dowiedzieć się więcej o Fortnite, zapoznaj się z innymi naszymi przewodnikami: Jak wylądować w Hot Spots w Fortnite, Lokalizacje broni egzotycznych w Fortnite, Kiedy zaczyna się rozdział 4, sezon 3 Fortnite?, Gdzie znaleźć skrzynie Oathbound w Fortnite, Wszystkie ulepszenia rzeczywistości Fortnite, Co oznacza Syfon w Fortnite? i Jakie są poziomy kont w Fortnite?

Źródło obrazu: Epickie gry / Fortnite.GG.

Źródło: https://www.charlieintel.com/how-to-knock-down-fortnite-timber-pines-locations-guide/250875/.