Jak połączyć konta Fortnite

Jak połączyć konta Fortnite? Rozwiązanie Twoich problemów z niedoborami?

Po co łączyć konta Fortnite?

Jeśli masz znajomego lub członka rodziny, który ma nieaktywne konto Fortnite, być może zastanawiałeś się nad połączeniem jego konta z Twoim, szczególnie jeśli ma on w swojej kolekcji skórki OG. Na papierze połączenie kont Fortnite wydaje się rozwiązaniem pozwalającym uzyskać najrzadsze skórki w grze, ale czy to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? Chociaż wydaje się to prostą procedurą, łączenie kont może również powodować problemy. Dane mogą zostać utracone podczas fuzji, a zarządzanie duplikatami może stanowić dodatkowe wyzwanie dla Epic Games.

Czy można połączyć konta Fortnite?

Nie, nie jest już możliwe łączenie kont Fortnite, ponieważ ta funkcja już nie istnieje. Łączenie kont zostało wprowadzone na krótki czas, gdy Epic uruchomił grę typu cross-play, aby umożliwić graczom łączenie kont na różnych platformach. Mimo że łączenie kont nie jest już możliwe, nadal możesz przenosić swoje postępy pomiędzy różnymi platformami, jeśli masz konto Epic Games.

Chociaż kont Fortnite nie można już łączyć, firma Epic prawdopodobnie nie pozwoli na ponowne połączenie kont w przyszłości.

Rzadkość skórek

Jeśli szukasz rzadkich skórek, polecam śledzić codzienne zmiany w sklepie z przedmiotami Fortnite, ponieważ deweloper codziennie ponownie wypuszcza stare kosmetyki. Dzięki narzędziom przypomnień online, które mogą powiadomić Cię, gdy Twoja ulubiona skórka powróci do gry, powinieneś być gotowy do działania.

Źródło: www.bing.com