Jak pokonać Zero Build Horde Rush w Fortnite?


Fornite przywróciło tryb Horde Rush na Halloween podczas rozdziału trzeciego sezonu czwartego. Chcesz go pokonać tak szybko i łatwo, jak to możliwe? Oto jak pokonać Zero Build Horde Rush w Fortnite.

Tryb Zero Build był niezwykle popularnym dodatkiem do Fortnite, usuwając charakterystyczną mechanikę budowania gry, aby skupić się na strzelaniu, ruchu i bardziej typowej mechanice strzelanki. Oznacza to, że będziesz musiał pracować jeszcze ciężej, aby utrzymać hordę zombie na dystans.

Jak pokonać tryb Zero Build Horde Rush?

Koncepcja Horde Rush jest bardzo prosta. Gracze trafiają do wstępnie zamkniętego kręgu gdzieś na mapie Fortnite i otrzymują krótką przerwę na łupienie broni i chwytanie zapasów. Po tym momencie z totemów pojawiających się w całym kręgu zaczną pojawiać się zombie, tworząc fale wrogów, którzy rzucą się na ciebie.

Aby ułatwić grę Zero Build Horde Rush, zalecamy grę podczas korzystania z czatu głosowego lub współpracy ze znajomymi. Tak jak w każdej grze walki hordami, najlepiej komunikować się z kolegami z drużyny, aby upewnić się, że nieumarli nie zaskoczą cię. Zombie można zmusić do zaprzestania odradzania się z totemów, używając sprzętu niszczącego środowisko, zamiast opróżniania do nich magazynów. Zachowaj pociski dla samych zombie, użyj przedmiotów, takich jak wyrzutnie Ripsaw i Junk Rift, aby natychmiast je zniszczyć.

W miarę postępu meczu okrąg będzie się poruszał, więc będziesz zmuszony pozostać mobilnym, gdy będzie przemieszczał się z jednego interesującego punktu do drugiego. To dość proste: trzymaj się kolegów z drużyny, rozmawiaj z amunicją i upewnij się, że masz pod ręką zapasy medyczne. Nasz zalecany sprzęt obejmuje bronie Evochrome, bronie boczne oraz mnóstwo tarcz i leczenia, które zapewnią ci doładowanie.

Jak pokonać bossa trybu Zero Build Horde Rush

W końcu utkniesz w nieruchomym kręgu, gdy pojawi się absolutnie ogromna wersja wrogów Horde Rush, z ogromnym paskiem zdrowia wyświetlanym u góry ekranu. Od tego momentu chodzi o zachowanie spokoju i utrzymanie siebie i kolegów z drużyny przy życiu, jednocześnie rozprawiając się zarówno z bossem, jak i hordą otaczających go wrogów.

Zero Build Horde Rush jest znacznie trudniejszy na tym etapie niż poprzednie tryby obejmujące budynek, ponieważ nie masz możliwości stworzenia osłony ani pionowego terenu, aby uniknąć bossa. Na szczęście nadal jest to bardzo wykonalne i wymaga jedynie, abyś ty i twoi koledzy z drużyny nie tracili z oczu hordy normalnych wrogów podczas walki z bossem.

Mając na uwadze te wskazówki, powinieneś być na dobrej drodze do pokonania nowego trybu Horde Rush w Fortnite. Opcjonalny tryb gry będzie dostępny w zakładce Odkryj do 15 listopada 2022 roku.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=635de8c275064886a79a37bc84c6e4a4&url=https%3A%2F%2Fwin.gg%2Fnews%2Fhow-to-beat-zero-build-horde-rush-in-fortnite%2F&c=2444483414399103802&mkt=fr-fr