Jak pokonać Inkquisitora w Fortnite


Fortnite Rozpoczęło się Halloweenowe wydarzenie Rozdziału 3 Sezonu 4. Fortnite: Koszmarów Czar 2022 to nowe miejsca do odkrycia, nowa broń, nowość NPC i nowi szefowie! Jednym z tych wielkich złych jest Inkquisitor: pokonaj go, aby zdobyć jego Mityczny Tłumiony SMG. Dowiedz się poniżej, jak pokonać Inkquisitor w Fortnite.

Pokonanie Inkquisitora w Fortnite

Inkquisitor jest nowym wielkim złym bossem do walki w Fortnite Chapter 3 Season 4. Został wprowadzony podczas Fortnitemares 2022. Mieszka w piwnicy Grim Gables, gdzie można go wezwać i walczyć o swój Mityczny Tłumiony SMG. Niesamowite symbole można znaleźć na klepisku w piwnicy pod domem Grim Gables. Gdy gracz przejdzie obok, ognie zostaną rozpalone, a symbole będą świecić na czerwono.

fortnite_fortnitemares_mythic_smg_inkquisitor_7
Summon the Inkquisitor (zrzut ekranu: Touch Tap Play)

Inkquisitor to boss, który zaatakuje na widok, więc najlepiej podejść tylko wtedy, gdy masz dużo broni i amunicji! Używa Wyrzutni Dyni i Słojów Świetlików, które mogą zadać ogromne obrażenia, gdy zostaną trafione. Gdy pojawi się Inkquisitor, zadaj mu od razu trochę obrażeń, a następnie ruszaj się przed atakami.

Powiązane: Jak znaleźć i używać wyrzutni dyni w Fortnite

Sugerujemy użycie broń średniego i dalekiego zasięgu aby uniknąć bezpośredniego trafienia słojem na świetliki i dać ci czas na uderzenie i ucieczkę w celu ochrony. Użyliśmy an Wybuchowy pistolet Goo, który okazał się bardzo skuteczny. Ta broń pociskowa pokrywa go mazią, która następnie eksploduje i zadaje obrażenia: im większą mazią uda ci się go trafić, tym większe obrażenia.

fortnite_fortnitemares_mythic_smg_inkquisitor_6
Attack The Inkquisitor (zrzut ekranu: Touch Tap Play)

Inkquisitor to trudny boss, ale zdecydowanie można go pokonać, jeśli będziesz się ruszać. Zombie mogą się pojawić znikąd, więc uważaj na nich też! Dobrze jest mieć strzelbę lub pistolet maszynowy, aby szybko odeprzeć zombie.

Jedyne, na co powinieneś zwrócić uwagę, to inni gracze przychodzący do stron trzecich twoja walka. Pokonanie bossa może być dość frustrujące, gdy inny gracz przyjdzie i wyeliminuje cię, gdy już jesteś poważnie uszkodzony.

fortnite_fortnitemares_mythic_smg_inkquisitor_1
Pokonano Inkquisitora (zrzut ekranu: Touch Tap Play)

Kiedy Inkquisitor zostanie pokonany, upuści Wyrzutnię Dyni, Chlapnięcie i swój Mityczny Tłumiony SMG.

fortnite_fortnitemares_mythic_smg_inkquisitor_3
Mityczny SMG SMG (zrzut ekranu: Touch Tap Play)

Mythic Suppressed SMG przyjmuje lekkie pociski i może zadać 187,2 DPS, z mnożnikiem trafienia w głowę 1,75X. Działa jak zwykły pistolet maszynowy, ale ma znacznie lepsze statystyki obrażeń i przeładowania. Gracze mogą również przeładować podczas celowania, co jest całkiem przydatne.

To wszystko, co musisz wiedzieć o pokonaniu Inkquisitor w Fortnite. Dalej, dlaczego nie sprawdzić co jeszcze nowego w najnowszej aktualizacji Fortnite: Koszmarów Czar? Powodzenia.

Zatrudniamy autorów poradników do gier!

Touch, Tap, Play poszukuje doświadczonych pisarzy do tworzenia przewodników dla popularnych tytułów na urządzenia mobilne i Nintendo Switch. Jeśli gry mobilne to Twoja pasja i chcesz zarabiać na tworzeniu poradników, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź nasze ogłoszenie już dziś!Źródło : https://www.touchtapplay.com/how-to-defeat-the-inkquisitor-in-fortnite/