Jak oznaczać wrogów w Fortnite (cotygodniowe wyzwanie)


Opublikowano: 19 stycznia 2023, 07:37

Możesz użyć czterech metod oznaczania wrogów w Fortnite Rozdział 4, Sezon 1. Oto szczegółowe wyjaśnienie, jak to zrobić.

Najnowsza aktualizacja łatki Fortnite została usunięta, a wraz z nią pojawia się kilka nowych cotygodniowych wyzwań, z którymi gracze mogą się zmierzyć. I chociaż niektóre z tych wyzwań mogą wydawać się bułką z masłem, niektórzy z was mogą drapać się po głowie, jak oznaczać wrogów w Fortnite. Ale nie martw się; Mam cię z co najmniej trzema opcjami, aby to zrobić. Więc bez zbędnych ceregieli przejdźmy do przewodnika, jak oznaczać wrogów w Fortnite i sprawić, by te wyzwania były proste.

Jak oznaczać wrogów w Fortnite

Istnieje wiele sposobów oznaczania wrogów w grze, z których każdy jest szczegółowo opisany poniżej. Warto wspomnieć, że Recon Scanner (teraz przechowany) to kolejny sposób na śledzenie przeciwników.

Umieść znacznik (funkcja ping)

Po pierwsze, mamy dobre stare Umieść znacznik (lub funkcję ping) którego możesz użyć, aby powiadomić swoją drużynę o lokalizacji przedmiotów i interesujących miejsc na mapie. Ale oto wskazówka dla profesjonalistów, wyceluj broń w przeciwnika i naciśnij dwukrotnie przycisk ping (środkowy przycisk myszy lub lewy pad kierunkowy) i bum, właśnie oznaczyłeś wroga w Fortnite.

Zwiadowca Sokoła

Dalej mamy tzw Zwiadowca Sokoła. Ten zły chłopiec to nowy przedmiot w grze, który zmienia grę, jeśli chodzi o oznaczanie wrogów. Możesz latać i używać funkcji „Skanuj w poszukiwaniu wrogów”, aby zaznaczyć lokalizację wrogich graczy. Pamiętaj tylko, że Sokół ma ograniczony zasięg i może zostać ostrzelany przez innych graczy.

fortnite falcon scout jak oznaczać wrogów
Falcon Scout to zgrabny sposób na oznaczenie wielu wrogów w Fortnite. (Zdjęcie: epickie gry)

Przejmować punkty

Po trzecie, możesz oznaczać wrogów w Fortnite za pomocą Przejmować punkty metoda. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z tym, mamy osobny przewodnik na temat zdobywania punktów przejęcia, więc koniecznie go sprawdź.

Ulepszenia

Na koniec dostaliśmy tzw Ulepszenia. Możesz aktywować Ogar oraz Znak burzy oznaczać wrogów w Fortnite. Warto jednak wspomnieć, że znalezienie tych Ulepszeń będzie wymagało odrobiny szczęścia, więc miej oczy szeroko otwarte.

I proszę, ludzie. Połączenie tych metod sprawi, że oznaczysz wrogów jak profesjonalista. Pamiętaj tylko, że nie możesz oznaczyć wroga, którego właśnie zastrzeliłeś, więc oznacz go, zanim go zdejmiesz. Udanych łowów, drużyno Fortnite!


Aby dowiedzieć się więcej o Fortnite, sprawdź naszą dedykowaną sekcję lub niektóre z naszych przewodników i samouczków, które znajdują się poniżej:

Przewodniki po Fortnite — Wszystkie kody do wykorzystania w Fortnite | Kiedy zaczyna się sezon 5 rozdziału 3 Fortnite?|Wszystkie nagrody Fortnite Twitch Drop| Jak zrobić własną skórkę Fortnite |

Wydarzenia Fortnite – Fortnite Winterfest 2022 |

Najlepsze kody kreatywne Fortnite — Najlepsza edycja kodów kursów|Najlepsze kody polowania na rekwizyty|Najlepsze kody map zombie

Wyróżniony obraz dzięki uprzejmości Epic Games.

Napisane przez Chadleya Kempa

Chadley jest dziennikarzem i redaktorem w GINX. Zajmuje się głównie wiadomościami rozrywkowymi, ale obejmuje także szereg innych tematów. Poza tym Chadley robi doktorat. badania snu, zdrowia i wydajności e-sportowców. Możesz się z nim skontaktować przez e-mail pod adresem [email protected] lub na Twitterze pod adresem @itsactuallychad

Źródło : https://www.ginx.tv/en/fortnite/how-to-mark-enemies