Jak oswoić dziką przyrodę w Fortnite Rozdział 3 Sezon 4


W miarę pojawiania się kolejnych zadań Fortnite, gracze nadal mają szansę na zdobycie łatwych PD. Teraz zajmiesz się dziką przyrodą, która wędruje po różnych obszarach mapy, a nie tylko polowaniem. Ostatnie zadanie wzywa cię do oswojenia kilku dzikich zwierząt. Nie jest to zbyt trudne, gdy wiesz, co robić. Wystarczy postępować zgodnie z naszym przewodnikiem, aby oswoić dziką przyrodę w Fortnite Rozdział 3: Sezon 4 na misję zdobycia PD.

Okiełznaj dziką przyrodę w Fortnite Rozdział 3: Sezon 4

Fortnite wprowadzono dziką przyrodę z powrotem w rozdziale 2. Jednak dopiero w rozdziale 3 uzyskałeś możliwość jazdy na nich. Ta funkcja pozwala oswoić dziką przyrodę, aby spełnić ostatnie Fortnite poszukiwanie.

Mówiąc dokładniej, musisz oswoić 3 dzikie zwierzęta, aby ukończyć zadanie. Najłatwiej to zrobić zbierając knury. Mimo że są agresywne, łatwiej je oswoić w porównaniu z wilkami.

Gdy wylądujesz w miejscu i znajdziesz dziki, poczekaj, aż się zbliżą. Jeśli się wystraszą, będziesz musiał rzucić się w pościg.

Aby oswoić dziką przyrodę w Fortnite, naciśnij przycisk skoku i wyląduj na plecach. Gdy to zrobisz, oswoisz go. To takie proste. Najtrudniejszą rzeczą jest właściwe wymierzenie skoku, aby nie spudłować ani nie zostać trafionym.

Tak, możesz zrobić to samo z wilkiem, ale musisz być jeszcze bardziej ostrożny z wyczuciem czasu.

Gdy oswoisz dziką przyrodę w Fortnite, możesz jeździć nim jak pojazdem. Możesz więc z niego strzelać, a nawet działa jako twój towarzysz w meczu. Zaatakuje wrogich graczy i wykopie dla ciebie przedmioty. Jeżdżąc jednym z nich, miej oko na wytrzymałość, ponieważ dzikie zwierzęta zatrzymają się i wyrzucą gracza, gdy skończy mu się wytrzymałość.

I to wszystko, aby oswoić dziką przyrodę w Fortnite dzięki czemu możesz łatwo zdobyć 20 000 PD za zadanie.

Związane z:

Gdzie znaleźć wszystkie sejfy w Fortnite, rozdział 3, sezon 4

Fortnite jest dostępny na komputery PC, PS5 i PS4, konsole Xbox One i Series, Nintendo i Android.Źródło : https://thenerdstash.com/how-to-tame-wildlife-in-fortnite-chapter-3-season-4/