Jak oficjalnie pobrać i zainstalować Fortnite na Androida


Niedawno informowaliśmy was, że Fortnite w końcu otworzyło nowe serwery w Meksyku, co sprawi, że gra będzie miała krótszy czas reakcji i lepsze wrażenia we wszystkich grach oraz będzie dostępna na wszystkich platformach, w tym w oficjalnej wersji mobilnej.

Dlatego dzisiaj wyjaśnimy, jak możesz oficjalnie pobrać Fortnite na Androida i łatwo zainstalować go na swoim smartfonie, aby korzystać z jednej z najpopularniejszych gier typu battle royale, która teraz zawiera zawartość z anime Atak Tytanów (Shingeki no kyojin) w bitwa o Fortnite.

Jakie są wymagania, aby móc grać w Fortnite na Androidzie?

Oficjalnie Fortnite na urządzenia mobilne ma do spełnienia pewne minimalne wymagania, w tym:

 • 64-bitowe urządzenia z Androidem i procesorami ARM64
 • Android 8.0 lub nowszy
 • 4 GB pamięci RAM
 • GPU Adreno 530 lub nowszy
 • Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 lub nowszy.
 • Co najmniej 12 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej
 • Jak oficjalnie pobrać i zainstalować Fortnite na Androida

  Jak wiecie, Epic Games Fortnite już dawno wycofało się z kart mobilnych, jednak aplikacja zawsze miała wsparcie dla tych platform.

  Pobieranie Fortnite na Androida jest w rzeczywistości bardzo proste, ponieważ wystarczy przejść do oficjalnego portalu Fortnite, gdzie można oficjalnie pobrać gry Epic i instalator, a następnie zainstalować Fortnite na smartfonie.

  Zalecamy odwiedzanie witryny bezpośrednio z telefonu komórkowego, aby po pobraniu pliku można było go łatwo zainstalować. Pamiętaj, że uprawnienia „nieznanych źródeł” muszą być włączone, aby instalować aplikacje poza Game Store.

  Możesz podać te możliwości w ustawieniach telefonu, ale najczęściej podczas instalacji APK zostaniesz zapytany, czy chcesz nadać uprawnienia w tym czasie, musisz zaakceptować i potwierdzić instalację pakietu.

  Po pobraniu instalatora Epic Games wystarczy nacisnąć aplikację „Sin” Fortnite, aby rozpocząć instalację na naszym smartfonie.

  Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć aplikację i otworzyć gry Epic na koncie i zacząć grać. Dzięki aplikacji mobilnej kontrolery są całkowicie przyjazne dla dotyku i zoptymalizowane pod kątem lepszego doświadczenia mobilnego.

  I to wszystko, oficjalne pobranie Fortnite na urządzenia z Androidem jest proste, ale pamiętaj, że jeśli Twój smartfon nie jest kompatybilny lub nie masz konsoli do gier ani gry na PC, możesz także pobrać Fortnite za pośrednictwem usługi gier w chmurze GeForce Now i Xbox Cloud Games całkowicie za darmo.  Źródło : https://worldnationnews.com/how-to-download-and-install-fortnite-on-android-officially/