Jak odebrać darmowe nagrody na koniec sezonu w Fortnite


Fortnite to obecnie jedna z najgorętszych gier na żywo, w której setki tysięcy graczy loguje się do konkurencyjnych meczów na Arenie. Wielu fanów loguje się regularnie, aby sprawdzić swoje umiejętności przeciwko innym w rankingowych trybach rywalizacji. Epic Games przyznało nagrody w poprzednich sezonach w oparciu o to, jak daleko gracz dotarł w szeregach Areny i na koniec sezonu.

Gdy rozdział trzeci, sezon trzeci dobiega końca, wielu fanów zastanawia się, jak odkupić Fortnitedarmowe nagrody na koniec sezonu.

Jak odkupić Fortnite’s darmowe nagrody na koniec sezonu

Epic Games rozdaje unikalne okłady i kosmetyki graczom, którzy są w stanie przynajmniej dotrzeć do ligi pretendentów w FortniteArena. Deweloper ogłosił to za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, stwierdzając, że gracze otrzymają opakowanie w ciągu tygodnia od rozpoczęcia następnego sezonu. Oznacza to, że gracze powinni otrzymać kosmetyk do 25 września lub wcześniej.

Gracze będą mieli czas do końca sezonu, aby zdobyć ten emblemat, z elementami kosmetycznymi odzwierciedlającymi dywizję, do której dotarli, aż do dywizji 10. Jeśli gracze nie otrzymają opakowania do 30 września, powinni skontaktować się z nimi. do działu wsparcia Epic Games, aby dodać go do swojego konta. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, pracownik pomocy technicznej będzie w stanie ci pomóc.

Fortnite wypuszcza ten kosmetyk w każdym sezonie, dając graczom nowe możliwości zdobycia za każdym razem malowania w wyższych dywizjach. Choć może to zająć trochę pracy, gracze, którym uda się zebrać wiele malowań dywizji wysokiego poziomu, będą mogli pokazać swoje umiejętności w dobrym stylu.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6320a204d5444645a549d57b99a4a13e&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Ffortnite%2Fnews%2Fhow-to-redeem-fortnites-free-end-of-season-rewards&c=12984456314553653603&mkt=fr-fr