Jak odblokować wszystkie ulepszenia w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1


Wydanie każdego nowego rozdziału w Fortnite to duże przedsięwzięcie. Mimo że upływ każdego sezonu niesie ze sobą mnóstwo nieistotnych zmian i uzupełnień, początek nowego rozdziału to praktycznie zawsze czas, w którym wprowadzane są istotne korekty balansu lub zupełnie nowe mechanizmy rozgrywki. Rozdział 4 Fortnite nie jest wyjątkiem, a oprócz znaczących zmian, które zostały wprowadzone na wyspie, wprowadzono jedną niezwykle istotną zmianę w rozgrywce, która będzie miała znaczący wpływ na zdolność gracza do wygrania bitwy królewskiej.

Dodanie ulepszeń poprawia ogólne wrażenia. Istnieje kilka wyzwań, które dadzą ci ogólne pojęcie o tym, czym one są, ale pominą praktycznie wszystkie kluczowe informacje, zmuszając cię do samodzielnego ich rozgryzienia. Musisz nie tylko przemyśleć i dokładnie zrozumieć ulepszenia, kiedy je zdobędziesz dla siebie, ale także być świadomym wszelkich nowych strategii, które twoi konkurenci mogą mieć w zanadrzu. Aby nie dać się zaskoczyć, oto wyczerpujące wyjaśnienie, jak odblokować ulepszenia w Fortnite.

Przeczytaj także: Jak okiełznać dziki i wilki w Fortnite

Jak odblokować wszystkie ulepszenia w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1

Aby rozpocząć odblokowywanie losowych Ulepszeń, wystarczy wejść do gry i rozpocząć grę. Nie będziesz musiał się martwić, że coś będzie bardzo trudne, ale cierpliwość będzie niezbędna, gdy przejdziesz przez Fortnite Rozdział 4 Sezon 1, aby zdobądź wszystkie 22 Modyfikacje.

Po krótkim czasie ładowania zostaniesz poproszony o otwarcie menu ulepszeń po rozpoczęciu pierwszego meczu. Ten monit pojawi się po okresie ładowania. Po naładowaniu urządzenia Augment można je otworzyć, naciskając przycisk „7” klawisz na klawiaturze lub właściwy kierunek na padzie kierunkowym kontrolera. Ikona HUD-u, która pojawia się po prawej stronie ekranu pod minimapą, poinformuje Cię o naładowaniu.

Po tym masz tzw wybór wyboru jednego z dwóch losowych Augment aAlternatywy lub możesz przerzucić, aby zobaczyć inne możliwości. Po początkowym darmowym ponownym losowaniu, które jest przewidziane dla każdego meczu, dodatkowe ponowne losowania będą kosztować 100 sztabek złota za każdy. Podczas każdej bitwy możesz aktywować maksymalnie cztery Modyfikacje, a odstępy między kolejnymi odblokowaniami zależą od upływu czasu. W trakcie gry będzie dostępnych więcej do odblokowania i użycia.

Możesz zobacz wszystkie ulepszenia które są obecnie dostępne, przechodząc do menu głównego i wybierając stamtąd opcję Ulepszenia. Zobaczysz, że istnieją różne odmiany Ulepszeń, ale poza tym absolutnie nic więcej nie musisz wiedzieć o tych kategoriach w odniesieniu do rozgrywki.

Jak odblokować wszystkie ulepszenia w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1

Pełna lista ulepszeń

Oto wszystkie 22 ulepszenia do tej pory w Fortnite i ich działanie:

 • lotnik – Zapewnia ponowne rozmieszczenie szybowca na resztę meczu.
 • Ogar – Wrogowie trafieni strzelbą snajperską lub strzałami z łuku są oznaczani na krótki czas.
 • Specjalista od łuków – Łuki ładują się i ładują szybciej, a strzały regenerują się z czasem.
 • Wojownik Busha – Regenerujesz zdrowie i częściowe tarcze, będąc wewnątrz dużego listowia.
 • Chug strzelec – Otrzymaj Chug Cannon.
 • Amunicja burząca – Przedmioty, które zniszczysz, mają szansę zrzucić materiały wybuchowe. Nie obejmuje struktur zbudowanych przez graczy.
 • Pierwszy atak – Pierwszy pocisk w magazynku karabinu szturmowego zadaje dodatkowe obrażenia.
 • Prognoza – Zawsze możesz zobaczyć następny krąg burzy.
 • Wędkarz Jelly – Otrzymaj wędkę. Możesz go używać do łowienia w dowolnym miejscu, ale możesz łowić tylko meduzy.
 • Lekkie palce – Sprawia, że ​​broń korzystająca z lekkiej amunicji przeładowuje się szybciej.
 • Mechaniczny łucznik – Daje ci mechaniczny łuk wybuchowy i łuk mechanicznej fali uderzeniowej.
 • Więcej parkouru – Twoja energia regeneruje się na krótko po przejściu przez płaszcz lub bieg przez płotki.
 • Czas na imprezę – Zdobądź balony w czasie.
 • Wzmacniacz pistoletowy – Pistolety znacznie zwiększyły rozmiar magazynka.
 • Recykling karabinu – Broń korzystająca ze średniej amunicji ma szansę nie zużywać amunicji.
 • Gwałtowne przeładowanie – Sprint spowoduje powolne przeładowanie wyposażonej strzelby.
 • Sprinty szybowcowe – Podczas sprintu będziesz mógł skakać znacznie wyżej — i skakać z mniejszą grawitacją.
 • Rozbryzgowy Medyk – Masz szansę znaleźć Chug Splash w każdym otwartym pojemniku.
 • Znak Burzy – Kiedy burza się zmienia, przez krótki czas pinguj obszar do bardzo pobliskich wrogów.
 • Doładowany – Twoje pojazdy nie będą zużywać paliwa i będą miały zwiększoną wytrzymałość.
 • Zbrojownia taktyczna – Daje rzadką taktyczną AR i strzelbę bojową.
 • oszukany – Wsiadanie do samochodu lub ciężarówki nakłada na nią Chonkery i Łapacz krów.

Często zadawane pytania

Jak zdobyć balony w fortnite?

W ramach obchodów piątej rocznicy gry gracze mogą teraz zdobywać balony podczas zabawy. W związku z tym możesz je odkryć jako łup na ziemi w dowolnym miejscu w całym krajobrazie. Wyglądają jak miniaturowe paczki balonów i po użyciu zajmą jedno miejsce w twoim ekwipunku.

Jak zdobyć skórkę Ninja?

Ponieważ skórka Ninja nie jest obecnie na sprzedaż w sklepie z przedmiotami, musisz uzbroić się w cierpliwość, jeśli chcesz ją zdobyć, gdy w końcu stanie się dostępna.

Czy można odmówić prezentu urodzinowego?

Całkowicie dopuszczalne jest, abyś odrzucił wszelkie prezenty, które są ci oferowane podczas następnej imprezy, w której weźmiesz udział, niezależnie od tego, czy masz mało miejsca w domu, czy po prostu nie potrzebujesz więcej rzeczy.

Jaki jest najrzadszy strój Fortnite?

Skórka Sił Specjalnych jest najtrudniejsza do zdobycia, ponieważ została usunięta ze sprzedaży w sklepie z przedmiotami już w styczniu 2019 r. Hacivat posiadał wcześniej tytuł skórki w sklepie z przedmiotami o najwyższym poziomie rzadkości; ale w listopadzie 2021 r. w końcu powrócił do sklepu po ponad 1600 dniach, pełen nowego, świeżego wariantu.

Jaka jest najrzadsza postać w Fortnite?

Renegade Raider i Aerial Assault Trooper to nie tylko najrzadsze skórki Fortnite w historii, ale także skórki o najbardziej „OG” stylu. Ponieważ grają w grę Battle Royale od jej pierwszego uruchomienia, ci, którzy je posiadają, są uważani za prawdziwych „OG”.Źródło : https://irnpost.com/how-to-unlock-all-augments-in-fortnite-chapter-4-season-1/